URFALI MEHMET (MERSİN)

Konusu 'Şebab Güvercinler' forumundadır ve urfalımehmet tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

 1. urfalımehmet

  urfalımehmet New Member Üye

 2. AHMET ESEN

  AHMET ESEN Active Member Üye

  mehmet abi hoşgeldin maşallah kuşların birbirnden güzeller teşekkürler..
   
 3. urfalımehmet

  urfalımehmet New Member Üye

  Eyvallah Ahmet Kardaşım Hoş Bulduk. İnşallah güzel günlerimiz olur bu forum aracılığıyla sizin gibi değerli kardeşlerimizle. Bu Foruma emeği geçen kardeşlerimizin hepsine sonsuz teşekkürler güzel bir forum hazırlamışlar. Ellerine emeklerine sağlık. Bizim üstümüze düşen görevde bu forumu İnşallah zirveye taşırız. Allah hepinizin sevdiklerini sizleri ve güvercinlerinizi esirgesin. Allah bahtınızı ve yolunuzu her zaman açık etsin. Saygılarımla.
   
 4. AHMET ESEN

  AHMET ESEN Active Member Üye

  amin abim ALLAH(c.c) razı olsun
   
 5. ZEYNAL YÖRÜK

  ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

  mehmet abi öncelikle sitemize hoş geldin. dileriz ki forumumuzda hoşça vakit geçirirsin. kuşlarında maşallahları war.. kuşlarının tuyunce hayrını gör abi.
   
 6. DarkStorm

  DarkStorm New Member Üye

  Maşallah abi hepsı cok guzel 10 numara dıyebılırım ıyı gunlerde besle abi
   
 7. guvercinurfa

  guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

  Sevgili mehmet abim aramıza hoşgeldin sana haber verdim beni kırmayıp gelmişsin resimlerinide bizimle paylaşmaşsın inan öyle mutlu oldumki anlatamam senin gibi değerli üstadları aramızda görmek ne güze hoşgeldin abicim.Kuşların süper hayrını gör
   
 8. urfalımehmet

  urfalımehmet New Member Üye

  Eyvallah Zeynal kardaşım Hoş bulduk değerli yorumların için sana çok teşekkür ederim. Allah seni sevdiklerini ve güvercinlerini esirgesin. Allah bahtını ve yolunu her zaman açık etsin. Saygılar.
   
 9. urfalımehmet

  urfalımehmet New Member Üye

  Eyvallah DarkStorm Kardaşım değerli yorumların için sana çok teşekkür ederim.Allah seni sevdiklerini ve güvercinlerini esirgesin.Allah bahtını ve yolunu her zaman açık etsin. Saygılar.
   
 10. urfalımehmet

  urfalımehmet New Member Üye

  Eyvallah Fehmi Kardaşım Hoş bulduk Bize Böyle Kaliteli Bir Forum Sunduğunuz için size çok teşekkür ederim. Elinize Emeğinize Sağlık Bize düşende tüm dostlarımıza bu forumu önermek ve bu forumu zirveye çıkarmak için elimizden geleni yapmak.Allah dostların eksikliğini vermesin. Ayrıca değerli yorumların için sana çok teşekkür ederim.Allah seni sevdiklerini ve güvercinlerini esirgesin.Allah bahtını ve yolunu her zaman açık etsin. Saygılar.
   
 11. hakan27

  hakan27 New Member Üye

  selam memet abı senin gıbi kuşlarında guzel zatan sen kötüsünü beslemen hepsıde güzel allah zavallık vermesın saygılar
   
 12. uluhanmert

  uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

  mehmet abı aramızda senın gıbı degerlı guvercın besleyıcılerını gormekten çok mutluluk duyuyorum şebapların mukemmel allah nazarlardan saklasın araplar ayrıca hoş lar allah can saglıgı versın
   
 13. urfalımehmet

  urfalımehmet New Member Üye

  Eyvallah Hakan Kardaşım Sen Kendi Güzelliğini Söylemişsin. Değerli Yorumların İçin Sana Çok Teşekkür Ederim. Seninde Çok Güzel Güvercinlerinin Olduğunu Biliyorum En Kısa Zamanda Senin Güvercinlerinin Resimlerini Bekliyoruz.Allah Bahtını Ve Yolunu Her Zaman Açık Etsin. Saygılar.
   
 14. urfalımehmet

  urfalımehmet New Member Üye

  Eyvallah Uluhan Kardaşım Bende Senin Gibi Değerli Kardeşlerimle Tanıştığım İçin Çok Mutlu Oldum. Değerli yorumların için sana çok teşekkür ederim.Allah seni sevdiklerini ve güvercinlerini esirgesin.Allah bahtını ve yolunu her zaman açık etsin. Saygılar.
   
 15. DoganBeq

  DoganBeq Active Member Üye

  abi süper kuşların bar tüyünce hayrını göresin
   
 16. urfalımehmet

  urfalımehmet New Member Üye

  Eyvallah DoganBeg Kardaşım değerli yorumların için sana çok teşekkür ederim.Allah seni sevdiklerini ve güvercinlerini esirgesin.Allah bahtını ve yolunu her zaman açık etsin. Saygılar.
   
 17. akrep

  akrep New Member Üye

  selam ağam kuşlarıda güzel sende güzel sin güle güle besle abim

  saygılar
   
 18. urfalımehmet

  urfalımehmet New Member Üye

  Aleykümesselam Kardaşım Sen Kendi Güzelliğini Söylemişsin. Seninde Mükemmel Kuşların Var. Ve Bukuşlara Büyük Emeğin Var. Ayrıca Bu Kuşların Hastalığı Konusunda Ben Sana Prefesor Lakabını Boşuna Takmadım. Allah Seni Aramızdan Hiç Bir Zaman Eksik Etmesin. Allah Seni Sevdiklerini Ve Güvercinlerini Esirgesin. Allah Bahtını Ve Yolunu Her Zaman Açık Etsin. Saygılar.
   
 19. mirocu sercan

  mirocu sercan New Member Üye

  mehmet abı massallah abı kuslar super super super allah nazardan saklassın saglıklı we bol yawrular nasıp etsın abı :D:D
   
 20. urfalımehmet

  urfalımehmet New Member Üye

  Eyvallah Sercan Kardaşım değerli yorumların için sana çok teşekkür ederim. Seninde Çok Güzel Kuşlarının Olduğunu Biliyorum En Kısa Zamanda Kuşlarının Resimlerini Bekliyorum.Allah seni sevdiklerini ve güvercinlerini esirgesin.Allah bahtını ve yolunu her zaman açık etsin. Saygılar.
   

Sayfayı Paylaş