F.Bahçe'ye bir darbe de A.Gücü'nden

Konusu 'Spor genel' forumundadır ve hasan63urfa tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. hasan63urfa

hasan63urfa New Member Üye

Aldığı son yenilgi ile şampiyonluk yarışından kopan Fenerbahçe kendi sahasında A.Gücü ile karşılaştı. F.Bahçe'ye renktaşı evinde mağlubiyeti yaşattı.

STAT: Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu
    HAKEMLER: Koray Geçerler xx, Adil Sinem xx, Ali Zağlı xx
    FENERBAHÇE: Volkan Babacan x, Ali Bilgin x, Yasin x, Önder x, Roberto Carlos xx, Gökhan Emreciksin xx, Selçuk x, Deniz x (Alex dk 24 x), Wederson x (Gürhan dk 46 x), Deivid xx, Guiza x
    YEDEKLER: Mert, Kazım, Josico, Can, İlhan
    TEKNİK DİREKTÖR: Luis Aragones
    ANKARAGÜCÜ: Serkan xx, El Yasa xx, İsmail Bouzid xx, Dos Santos xx, İlkem xx, Barbaros xxx, Semavi xxx, Kerem xx, Mehmet Yılmaz xx (Özgür dk 90+2 ?), Iglesias xxx (Murat dk 81 x), De Nigris xx (Jaba dk 46 xxx)
    YEDEKLER: Bora, Burak, Metin, Hasan
    TEKNİK DİREKTÖR: Hikmet Karaman
    GOLLER: Iglesias (dk. 4), Jaba (dk. 60) (Ankaragücü) Deivid (dk. 78) (Fenerbahçe)
    SARI KARTLAR: Gökhan Emreciksin, Önder (Fenerbahçe), De Nigris, Barbaros, Kerem, Jaba (Ankaragücü)

Turkcell Süper Ligi'nin 29. haftasında Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Fenerbahçe ile Ankaragücü arasında oynanan karşılaşma konuk ekip Ankaragücü'nün 2-1 üstünlüğü ile sona erdi.

MAÇTA İLK YARI

4. dakikada Elyasa'nın orta sahadan uzun pasında savunmanın arkasında topla buluşan Iglesias, kaleci Volkan Babacan ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda, düzgün bir vuruşla topu filelere gönderdi: 1-0

6. dakikada Mehmet'in sağdan ortasında ceza alanı içinde Semavi'den önce topa ayak koyan Deniz, meşin yuvarlağı kornere attı.

7. dakikada Barbaros'un sağdan kullandığı korner atışında, ceza alanı içinde Mehmet'in kafa vuruşunda, ön direkte bekleyen Roberto Carlos kafayla topu uzaklaştırdı.

10. dakikada Deniz'in pasıyla ceza alanı içinde kaleci Serkan ile karşı karşıya kalan Güiza'nın plase vuruşunda, kaleci Serkan yatarak topu sol ayağıyla çıkardı.

15. dakikada Deivid'in ceza alanı dışından kaleye uzak mesafeden sert şutunda, kaleci Serkan üzerine gelen topu üstten kornere attı.

32. dakikada Gökhan Emreciksin'in sağdan ortasında ceza alanı içinde Önder'in kafa vuruşunda, top kaleci Serkan'da kaldı.

45. dakikada Vederson'un pasıyla ceza alanı içinde sol çaprazda topla buluşan Güiza'nın plase vuruşunda, meşin yuvarlak yandan auta gitti.

Karşılaşmanın ilk yarısı 1-0 Ankaragücü'nün üstünlüğüyle sona erdi.

MAÇTA İKİNCİ YARI

MAÇTAN DAKİKALAR (İKİNCİ YARI)
    53. dakikada kafalardan seken topa gerilerden gelen Gürhan vurdu, top kalecide kaldı
    59. dakikada topla buluşan Jaba ceza sahasına girdi Önder'e çalım atan Jaba yine bu oyuncu tarafından düşürülünce hakem penaltı noktasını gösterdi
    60. dakikada penaltı atışını kullanan Jaba kaleci ve topu ters köşelere gönderdi ve takımını 2-0 öne geçirdi
    70. dakikada topla buluşan Roberto Carlos'un ceza sahası dışından vurduğu sert şutta top üstten auta çıktı
    78. dakikada ceza sahası içinde topla buluşan Guiza'nın köşeye gönderdiği topu kaleci son anda çeldi
    78. dakikada Roberto Carlos'un şutunda defanstan dönen top Deivid'in önünde kaldı, bu oyuncunun sert şutunda top ağlarla buluştu
    89. dakikada ceza sahası dışında topla buluşan Semavi'nin sert şutunda top üstten auta çıktı
    90+1. dakikada Önder'in ortasında ceza sahası içinde Alex'in kafa vuruşunda top kalecide kaldı

AA-İHA

2. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

fenerliler kızmasında pek sevindim yaww :D

3. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

iyi oldu:D saol kardeş

4. naglita

naglita New Member Üye

1 hafta geriden takip ediyoruz sanırım :D

5. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi