HaTay İskenderun Papağanı

Konusu 'Küme ve karışma kuşları' forumundadır ve ProBLem_Ch0cuk tarafından 2 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. ProBLem_Ch0cuk

ProBLem_Ch0cuk New Member Üye

Hatay İskenderun Yöresine Ait Bi güverCin papağan

2. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

guzel kusalr ama pek bulunmuyor sankı kımsede kolay rastlanmıyor ben fazla goremedım nadır kısılerde var

3. ProBLem_Ch0cuk

Coğu kişide kırması var bendede var 1 yavru 1 eke kırma ama bunun kadar güzel olmuor

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

ben buların kırmasından gördüm ama bunlara papagan demiyorlar alman bagdadısı diyorlar ama asıl adı iskenderundur. papagan dediginizin burun üstü daha cok dragonu anımsatıyor bu ise uzun ama yöre yöre isimler degişiyor.

5. kuscu34

kuscu34 New Member Üye

BUNLAR İSKENDERUN... PAYLAŞIM ICIN TESEKKURLER..

6. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

Paylaşım için tşkler...

7. ProBLem_Ch0cuk

Evt Haklısın isimler deişio ama hatayın neresine gidersen git iskenderun papağını derler sana mesela sizin boz çubuklu postaya bizim burda mor posta derler :D yani çok deişi isimler

8. urfalıkadir

urfalıkadir Member Üye

İskenderunda gördüm kaçkez ama resimlerdekiler gibi orjinal yok arkadaşlar.
    sefa bey teşekkürler

9. serhanbelli

Kadir bey siz yine görmüşsünüz ben iskenderunluyum hiç kimsede görmedim yada denk gelmedi :)

10. ProBLem_Ch0cuk

evt soyu Tükenmek üzere diebilirm iskenderunda nrden baksan 5 10 senelik kuş besleyn adamda zor görürsün bunu hep kırmaları var:D bnm kuşlarımada dikkatli bakarsanız ordda görürsünüz sarı keşpir papağanı oda kırma

11. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

bu kuşlar ucumda nasıl acana

12. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

bende keşpir papagan var göv siyah keşpir yavru alıyorum ama kırma cıkıyor dragona eşledim.bu kuşların nesli türkiyede bitti arkadaşlar iskenderun ırkı diye bişe kalmadı kendimizi kandırmayalım

13. serhanbelli

haklısın fehmi bende defalarca söyledim ama bazı arkadaşlar ısrarla hala oldugunu söylemekte ama iş kuşu göstermeye ve resimlemeye gelince agız degiştiriyorlar. kırması olabilir ama bence orjinal yok...

14. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

orjinali bir yerde var arkaşalar dünegin fehmityede gösderdim lazım olan ark varsa ona ayarlarım

15. serhanbelli

Eger orjinalini bu zamana kadar muhafaza eden arkadaşlarımız varsa helal olsun...

Sayfayı Paylaş