GÜVERCIN HIRSIZLIGINA KARSI ÖNLEMLER:

Konusu 'Bakım, Salmalar, Malzemeler' forumundadır ve bergamali tarafından 2 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. bergamali

bergamali New Member Üye

Merhaba
    Güvercin hirsizligini her yerde hepimiz yasiyoruz.Benim 100tane kusumu 6 seferde burada caldilar o gün bu gün ariyorum ama bulamadim.
    Simdi bununla ilgili kulandigim sistemleri resimle göstermek istiyorum.
    birisi icin ceyran lazim digeri pilli.

Bu pilli olani1kb büyüklügünde kapasitesi var.Istediginiz resim kalitesini göre cok cesitli resim ve sizin isteginize göre 10,20,30,40,60, saniyelik filimde cekebiliyor.ikiside gölge sensoru ile devreye giriyor.bir ikincisine kadar enerji tasarufuna geciyor ve bekliyor.

üsteki kisimda görülen siyah nokta kamera kismi bunu istediginiz bir yere saklayabilirsiniz.mesela ilac kutusuna 3mmlik bir delik cekim yapmasi icin yeterli.uzaklik 4 metre.

2. bergamali

bergamali New Member Üye

Buda ceyranli olani.

Buda 1kb kapasiteli ama ilave kart takabiliyorsunuz.

3. bergamali

bergamali New Member Üye

Buda kamerasi.1,5 mm lik bir delikten cekim yapabiliyor.Bu gün icin olan en kücük kamera 5 metreden kiprdama sensoru calisiyor.Bu allet cok daha kapsamli isterseniz düz kamera olarak istediginiz yeri gözlemleyebilirsiniz isterseniz filim,foto cekimlerindede kulanabilirsiniz.kart yerine telefon karti takip olayi gelistirebilirsiniz bir taniyici kapiya takin acildiginda telefnunuza arasin.

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

güzel düşünmüşsünüzde iki ayaklı kedilere ne önmel alsak boş mutlaka geliyorlar:D

5. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

atilla abi bazı emek hırsızlarına karşı bunlare bile fayda etmiyor. adamlar artık işin piri olmuşlar. paylaşım için teşekkürler.

6. kuşçu7878

kuşçu7878 New Member Üye

güzel teknikler. ama herkesin maddi durumu bu aletleri almaya yetmebiliyor işte.

7. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

güzel önlemler ama ben kamere takmayı düşünüyom geçe ve gündüz görüntü gösderen ikinçi el bir 100 yada 150 ytl falankamera alıp matarımın 5 10 metre ötesine takıp 24 saat kesintisiz pc kayıt yapdıraçam başka çarem kalmadı diyeçeksinzi elek dirik baglasana baglarım baglamasına ama hırsız bey ana şartelden elekdirigi kesiyo malum apartman olunca kimse neyse fazla konuşdum:))

8. BoRNoVaLI

BoRNoVaLI New Member Üye

Sistemler güzel hoşta nerden ne şekilde temin edilir fiyatları nedri bunlar hakkında hiç bir bilgi wermemişsiniz...

9. bergamali

bergamali New Member Üye

Merhaba
    Arkadaslar ben almanyadan bunlari aldim.ama sizler türkiyede bunlari cok ucuza bulabilirsiniz.
    Cyrana gerek yok pilli olanlarida var türkiyede.4 ayri telefon numarasini ariyor ceyran keilince veya kapi acilinca.
    Interneten bunlari bulabilirsiniz.

10. batmanli_kuşçu

batmanli_kuşçu New Member Üye

walla bende kendi kümesiniz kapısına alarım ve gizli kilit takmışım alarınm çaldığında benim telefon numaram çalıyor :D :D :D :)

11. MALİ

MALİ New Member Üye

İyi fiikir

12. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

bazı hırsızlara bunlarda işlemiyor ama napalım işte bizde önlem alıyoz kendımızce. tekrar ellerıne sağlık abi.

13. barisreklam

barisreklam New Member Üye

hakıkaten yıldırıcı şeyler bunlar. paylaşım ıcın tsekkurler.

Sayfayı Paylaş