Facebook'ta grubumuzu kurduk hepinizi bekleriz...

Konusu 'Üyelere Özel Duyurular' forumundadır ve Maliyeciahmet tarafından 22 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. Maliyeciahmet

Maliyeciahmet New Member Üye

Selamın Aleyküm , Merhaba Arkadaşlar...

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki sizlerin bir çoğu ile sitemiz güvercinurfa.com sayesinde ve gerçek hayatta dost meclislerinde tanışma fırsatı buldum... Bu bağlamda beni tanıyanlar bilirler ki güvercin hobimizin sadece kümeslerle sınırlı alanlarda değil insanın var olduğu her platformda bunun ne kadar güzel ve içten bir sevgi olduğunu tanıtmak ve benimsetmektir. Bu nedenle gerek kişisel sitemle gerek güvercinurfa.com vb. site üyeliklerimle bu sevgimizi dünyanın en geniş ulaşım ağı olan İnternet alemindede tanıtmaya ve katkı sağlamaya çalışıyorum. Yaptığım çalışmalara oğlumun da emeksel katkısı ile İnternet camiasının 500 milyon üye ile en geniş platformu olan Facebook isimli paylaşım sitesinde de bize ait hemde bir nevi dernek gibi faaliyet gösterecek bir grup kurduk... Bu grup sayesinde yapacağınız paylaşımlarla hem kişisel ilanlarınızı hem videolarınızı hem resimlerinizi hemde arkadaşlığınızı ve güvercin sevdanızı diğer tüm üyelerle paylaşabileceksiniz... Şimdiden hepimize hayırlı olması dileği ile...

Gruba üye olmak için önce size aşağıda vermiş olduğum site linkini tıklayıp daha sonra site resminin alt kısmında bulunan " Grup'a Katıl " seçeneğini tıklamanız yeterli. Hepinizi bekliyorum... Saygı ve sevgilerimle...

Grup Linkimiz : <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.facebook.com/group.php?gid=127730050290">http://www.facebook.com/group.php?gid=127730050290</a><!-- m -->

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

ahmey abi gruba katıldım bilgilendirme için teşekkürler

3. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Değerli Ahmet abim bende grubuna katıldım. inşallah burda oldugu gibi ordada guzel bır ortam kuracağız..

4. tanerermec

tanerermec New Member Üye

aha bende geliyom gruba bi facebooka girmemiştik orayada girdik kuscular olarak hele bakak baska nerelere gircez

Sayfayı Paylaş