CEVDET POLAT.

Konusu 'Tanışma' forumundadır ve CEVDET POLAT tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. CEVDET POLAT

CEVDET POLAT New Member

Beyler merhabalar ellerinize sağlık diyorum kendimi anlatmaya gerek duymuyor başarılarınızın devamını diliyorum.

2. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

hoş geldin cevdet abim seni aramızda görmek gerçekten çok güzel..

3. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

ooooo cevdet abiçim hoş geldin her zaman seni bekliyoruz abi

4. arna74

arna74 New Member Üye

cevdet abim ya sen bitanesin

5. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

degerli büyügüm ustam cevdet abim aramıza hoşgeldin seni aramızda görmek büyük onur bizler için bizi kırmayım geldigin için teşekkür ederim abicim

6. müslüm

müslüm Member Üye

hoşgeldiniz aramıza

7. CEVDET POLAT

CEVDET POLAT New Member

Sevgili Kardeşlerim alakanıza teşekkürler sizlerin olduğu yerde bizimde bir sandalyemiz vardır düşüncesi ile ve tabiki sevgili Fehminin düzenlediği ve idare ettiği bir sitede bir arada olmaktan gurur duyarım.

8. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

cevdet abım tekrar hosgeldın aramıza

9. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

ooo cevdet abim hoş gelmişsin sitemıze.. şeref verdin bizlereee.. senı burda gormek bızım için bi onur..

10. hacibes

hacibes New Member Üye

selamin aleykum cevdet polat abi diyeyim tanimiyorum ama yazismalara bakarsak benden büyüksün sanirim tanismak dilegiyle saygilarimla ... aydindan selamlar ozcan beşer ..

11. CEVDET POLAT

CEVDET POLAT New Member

Özcan kardeş inşallah tanışmakta nasip olur ben her sene Aydın nazillide olurum işim icabı Dalamaya gelirim yaklaşık bir ay kadar orda kalırım görüşme dileğiyle.

12. hacibes

hacibes New Member Üye

bende aydin buharkentte yasiyorum zaten nazili bana 45 km uzaklikta hatta yarin nazilliye gidecegim is icabi bende :) insallah tanisiriz msn adresimi vereyim <!-- e --><a href="mailto:eek:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> görüsmek dilegiyle

13. CEVDET POLAT

CEVDET POLAT New Member

Buharkentide bilirim özcan kardeş oradanda araka ve fasülye çalışırız halno:1 yalçın ilhan dan sizin oralarda dönek ırkı çoğunlukta beslenmekte sende dönekmi besliyorsun msn adresini ekliyeceğim görüşmek dileğiyle kendine vede kuşlarına iyi bak.

14. p a r s

p a r s New Member Üye

sizin gibi ustalardan faydalanmak çok güzel
    hoşgelmişsiniz ;) ;) ;)

15. afşinli plastikci mehmet

afşinli plastikci mehmet New Member Üye

16. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

mehmet abi iyi temennilerin için teşekkür ederim..inşallah siz dostlara laik bir site olmuştur sitemiz. kendine ve kuşlarına iyi bak.

17. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

mehmet bey güzel temennileriniz için teşekkür ederiz. sizleri aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz aramıza hoş geldiniz..

18. arna74

arna74 New Member Üye

cevdet abi sitemize hoş geldiniz.

Sayfayı Paylaş