bu kuş dragonmu ?

Konusu 'Küme ve karışma kuşları' forumundadır ve feti tarafından 14 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. feti

feti New Member Üye

S.a dün bir tane erkek kuş aldım aldığım kişi dragon oldugunu söylediği bu kuş dragon cinsimi kırık gibi geldi bana selamlar..[/size]

2. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

hayır dragon değil...

3. mehmet boran

mehmet boran Member

dragonla alakası yok

4. şafrakaragöz_6363

şafrakaragöz_6363 Active Member Üye

Feti bey kardeşim arkadaşların da dediği gibi drağonla alakası bile yok :) bi başı yanılmıyorsam posta bu kuşun yine arkadaşlara sormak ta yarar var....

5. feti

feti New Member Üye

saolasınız abi yardımcı oldugunuz için :)dragon değil peki postamı ?:)

6. ProBLem_Ch0cuk

ProBLem_Ch0cuk New Member Üye

KARA GEZDN ALINMIŞ POSTA KIRMASI

7. feti

feti New Member Üye

dragon posta kırmasıymış aldığım kişi öyle söyledi peki iyi uçarmı acaba bir işe yararmı ?

8. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

bu kuş posta kırması dıragonla alakası yok iyi ucarmı meselesie gelince iri kuş tez hamlanir yerde kırpık cok kalırsa hamlanın kilo bağlar ve ucurdugunda saga sola iner

9. şafrakaragöz_6363

şafrakaragöz_6363 Active Member Üye

Fethi bey kardeşim Doğan kardeşimin de dediği gibi iri kuşu elden geldikçe kırpık bırakmamak lazım uçuma da gelince hakkını verirsen maşşalah canavar gibi uçar :) urfadan selamlarımla GALİP...

10. ProBLem_Ch0cuk

ProBLem_Ch0cuk New Member Üye

ARKADAŞIM POSTA KIRMASI OLDUĞU İÇİN BİRAZ GEÇ HAMLAR UÇMA HIRSI OLR AMA GENEDE COK BEKLETİRSEN HAMLAR İYİ SÖKÜP UCURURSANDA KUŞUNUN BAŞI OLCAK Bİ TİP YAVUZ OLUR HAYRINI GÖR

11. hacibes

hacibes New Member Üye

evet posta kirmasi bu guzel ucar bende de var

12. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

bu ku sposta kırmasıda degil melez bir askeri kustur iyi bakın resme posta yapısı degil bu normal bir kırma askeri kafası yanıltmasın sizi

Sayfayı Paylaş