atmaca vurdu

Konusu 'Karşılaşılan Sorunlar' forumundadır ve urfalıkadir tarafından 5 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. urfalıkadir

urfalıkadir Member Üye

SELAM ARKADAŞLAR BİRŞEY DANIŞMAK İSTEDİM ERKEK UÇAN KUŞLARIMDAN BİRİNİ ATMACA VURDU BUGUN NE YAPABİLİRİM DİKTİM YIRTILAN YERİ KURSAGINDAN SU GELİYORDU İÇTİGİNDE ŞİMDİ GELMİYOR AMA YARANIN HEMEN KAPANMASINI İSTİYORUM.
    BU KONUDA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM

2. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

kadir bey size DEVAMİSİN Yara tozunu önerebilirim

günde bir kez iyileşene kadar uygulanır. Yara bir antiseptik solüsyon ile temizlendikten sonra , üzerine günde bir defa DEVAMİSİN püskürtülür.

3. urfalıkadir

urfalıkadir Member Üye

AHMET BEY İLGİ ALAKANIZA ÇOK TEŞEKKÜRLER MERHEM TÜRÜ BİŞE OLSA DAHA İYİ OLURDA AMA BUNUDA DENEYECEĞİM.
    BUGUN HAFTA SONU YARIN ALIR KULLANIRIM

4. hacibes

hacibes New Member Üye

benimde böyle vurmustu bende dikmistim baya kötü olmustu ben pamuk ile zeytin yagi sürdüm dimlattim biraz bekledikten sonra teremicy mi ne tam ismini bilmiyorum ama okusunu böle yara merhemi eczaneye söyle onlar biliyor ondan sürdüm 2 gün sonra yine zeytin yagi sürdüm ellemedim tek iz bile kalmadi kus su an 3 üncü yavrusunu büyütüyor

5. urfalıkadir

urfalıkadir Member Üye

HACİBES KARDEŞ SAĞOL BİLGİLER İÇİN ECANEDENDE SORARIM
    YARA MERHEMİ VARSA ALIRIZ

6. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

geçmiş olsun kadir abi sen orayı dik dikdikten sonra ecaneden kırmızı igne al iyi gelir birde facirin diye bir ilaç var al sür iyi gelir

Sayfayı Paylaş