8. OSMANİYE GELENEKSEL GÜVERCİN FESTİVALİ ve İHALESİ

Konusu 'Festivaller, Yarışmalar, Organizasyonlar' forumundadır ve Fatih YELEĞEN tarafından 1 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Fatih YELEĞEN

Fatih YELEĞEN New Member Üye

Güvercin Urfa'nın Saygıdeğer Ailesi ve Tüm Güvercin Sevenler;

Katılımınızla bizleri onurlandırdığınız,büyük bir şevk ve heyecanla yaptığımız,7. Festivalimiz artık geride kaldı.Durmak yok yola devam misali 8. Festivalimizle ilgili Osmaniye Festival Komitesi Olarak hoşunuza gideceğine inandığımız kararlar aldık.Aldığımız bu kararların tüm kuş camiasına hayırlı olmasını ve festival yapmaktaki amaçlarımızdan biri olan birlik ve beraberliğin 8. festivalimizle doruğa çıkması temennisi ile,şimdiye kadar yapılan festivallerimizin sorumluluğunu üstlenen başta Hakan Tuncer,Salih Gül ve Nuh Temurkan arkadaşımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür eder,siz değerli güvercin sevenlere saygılar sunarız.

OSMANİYE FESTİVAL KOMİTESİ

Not: Değerli arkadaşlar,bundan sonra festivallerimizin tarihinde kesinlikle değişiklik yapılmayacaktır.Festivallerimiz her yıl aynı tarihte yapılacaktır.Yapacağımız etkinlikler 12. ayın,1. ayın ve 2. ayın ikinci pazar'ı yapılacaktır.

Sizin İçin Hazırladığımız Etkinlikler:

Birinci Festivalin Tarihi ve Kuş Çeşitleri:

Tarih: 15 / 12 / 2013 Pazar saat: 10:00
    Kuş Çeşitleri:
    1 - Sarı Meverdi
    2 - Kara Müsevit
    3 - Zırhlı Şamı
    4 - İspir
    5 - Sarı Alaca Bağdadı
    6 - Kara Kuyruk Fitilli
    7 - Kara Nakışlı

İhale
    Tarih: 12 / 01 / 2014 Pazar saat: 10:00
    Değerli arkadaşlar,ihaleyi yapacağımız şekli ileriki günlerde sizlere bildireceğiz.İhale türümü yoksa satış standı şeklindemi buna karar veremedik,bu konu ile ilgili gerekli bilgileri netleştirdikten sonra sizlere bildireceğiz.

İkinci Festivalin Tarihi ve Kuş Çeşitleri:
    Tarih: 09 / 02 / 2014 Pazar saat: 10:00
    Kuş Çeşitleri:
    1 - Kırmızı Meverdi
    2 - Göğ Şamı
    3 - Ağ (Beyaz)
    4 - Göğ Alaca Bağdadı
    5 - Kara Alaca Bağdadı
    6 - Göğ Kuyruk Fitilli
    7 - Göğ Nakışlı

Tüm Güvercin Sevenler Etkinliklerimize Davetlidir.

OSMANİYE FESTİVAL KOMİTESİ

[hr]
    Saygıdeğer Dostlarım;

Başta Fehmi ATEŞ,Galip Fırat İFŞAT ve Doğan POLAT kardeşlerim olmak üzere,Güvercin Urfa'nın yönetim kadrosu ve değerli üyelerini bu kardeşlik içerisinde olan ortamlarından ve başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum.Çalışmalarımın yoğunluğu ve zamanımın kısıtlı olmasından dolayı sizlerle burada çok sık bir arada olamıyorum.Ama şunun bilinmesini isterim ki,değerli yönetim kadrosu ve değerli üyeleri ile Güvercin Urfa Ailesi için her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isterim.Değerli dostlarım kardeşlerim,sizlerinde çok emek verdiğini yakinen biliyorum.Vermiş olduğunuz emeklerinizden dolayı sizleri tebrik ediyor,çalışmalarınızda başarılarınızın devamını diliyor,saygılar sunuyorum.Kendinize çok iyi bakın ALLAH'a emanet olun.

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Değerli büyüğüm canım fatih abim aramıza tekrar hoşgeldin bizi onurlandırdın. Osmaniye festivali türkiyenin ilk festivali olduğunu ve yıllardır sağlam duruş ve alınan sonuç ve ilgi ile kendini çoktan kanıtlamış bir organizasyon şahsım ve web sitemiz adına bizimle böyle güzel bir organizasyonu paylaştığın için sana ve değerli kusdiyari.com yönetimine teşekkür ederim. Size her konuda yardım edeceğimizi teminni eder çalışmalarınızın devamını dilerim

3. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

Degerli fatih abi tekrardan hoşgeldin sitemize senin gibi onurlu duruüst birnin tekrar sitemizde görmekden onur duyduk gerek osmaniye geneleksel güvercin festivalinde gururverici bir organizon ve adil davranılmış bir sonuç çıkarmanızdan dolayı sitemiz adına teşekür etmek isterim

4. şafrakaragöz_6363

şafrakaragöz_6363 Active Member Üye

çok değerli sayın Fatih abim öncelikle aramıza hoşgeldin şeref verdin bizlere ellerine ve de emeğine sağlık Osmaniye ilimizde yapılacak olan güvercin festivalimiz şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşallah elimizden ne geliyorsa herşeyi yapmaya hazırız inşallah böylesi güzel başarılı organizasyonların devamını dilerim herşey gönlünüzce olsun saygı ve de sevgilerimle...

5. ibo

ibo Active Member Üye

Fatih bey aramıza hoşgeldiniz osmaniye festivali 8 yıldır çok güzel gidiyor nice festivallere

6. fener63

fener63 Member Üye

Bu yıl osmaniye festivalini çok beğendim digerlerinden iyi oldu ve kuşlar çok iyidi

Sayfayı Paylaş