Şanlıurfadan Galip Beyin karışma kuşları

Konusu 'Küme ve karışma kuşları' forumundadır ve şafrakaragöz_6363 tarafından 14 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

Maşallah güzel kuşlar hayrını gör...

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

tüyünce hayrını gör gakip güzel kuşlar allah esirgesin

3. urfalıfatih

urfalıfatih Active Member Üye

galip bey tüyünce hayrını görün.paylaşımınız için teşekkürler

4. şafrakaragöz_6363

şafrakaragöz_6363 Active Member Üye

öncelikle arkadaşlar hepinize burdan ayrı ayrı teşekkür ederim güzel temenni ve dilekleriniz için ne mutlu bizlere fırsat buldukça da yazdığınız güzel yorumlara bakıyoruz :D amacımız siz sitemizin değerli üye ve yöneticilerine bu tür beslediğimiz güvercinleri resimlerle az da olsa tanıtmak en güzelleri sizlerin olsun herşey gönlünüzce olsun selamlarımla...

5. şafrakaragöz_6363

kümenin başı bölüğün rakipsiz peşrengi rekoru : 55-60 km Şanlıurfa merkez ile Bozova ilçesi...

[​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]

6. guvercinurfa

maşallah kürve 10 numara askeri kuslar iiy karısma yapar bunlar

7. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

Galip maşallah son eklediklerinde güzel kuşlar hayrını gör...

8. şafrakaragöz_6363

eyvalla kırvem çok teşekkür ettim güzel dileklerin için en başdaki posta Doğan kırvemin sevdiği kit postalardan :D ammma kırve rekor kırdı
    bozovanın bi köyünden urfa merkez yerini buldu

9. şafrakaragöz_6363

Serhan kardeşim çok çok teşekkür ederim güzel temenni ve dileklerin için rabbim en güzellerine beslemenizi nasip etisn en güzelleri sizlerin olsun herşey gönlünüzce olsun saygı ve sevgilerimle urfadan selamalrımla GALİP...:)

10. şafrakaragöz_6363

[​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]

11. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

kirve bu son ekledigi keşpir ler çok hoş inş zayiyatsiz ucarlar

12. guvercinurfa

güzel keipirler kirve hayrını gör ama üveysin sarı kırmızı kuyruk olanlarını bulmak lazım bende sarı kuyruk öveys vardı hemde cice sagolsun 2 ayaklı cice kusları calırken onuda götürmüştü erkegi beyaz cicedi yavru almak kısmette olmamıstı onun bir kardeşi hala bir akrabamdadır adam sarı keşpir çiceye vurmus sarı keşpir cice üretiyor. aslında sarı kırmızı kuyruk övyes üretmeyi biliyorum ama vaktim yok diye ugrasmıyorum yoksa 1 yılda en kralı bende olur urfalılarda olur.

13. urfalıfatih

galip bey tüyünce hayrını görün paylaşımın için teşekkürler

14. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

kuslarınızın hayrını gorun her bırı guzel

15. şafrakaragöz_6363

eyvallah Doğan kırvem çok teşekkür ettim güzel temnni ve dilekleriniz için inan amacımız böylesi güzellikleri sizin gibi sitemizin değerli arkadaş ve kardeşlerimizle paylaşmak az da olsa faydalı olabilmişsek ne mutlu bizlere selamlarımla....[hr]
    eyvallah Fehmi kırvem öncelikle çok teşekkür ettim güzel temnni ve dilekleriniz için inan amacımız böylesi güzellikleri sizin gibi sitemizin değerli kardeşlerimizle paylaşmak az da olsa faydalı olabilmişsek ne mutlu bizlere üveys konusuna da gelince dediğin gibi nerdeyse yok gibi üretimi de malesef yaplımıyor valla bu işe acilen bi el atman lazım bence kırvem valla ben de çok severim bu kuşları bulursan bana da haber et ben de üretmek istiyorum bu türleri kısmet artık bakalım geçenlerde de bi tan şafram öldü kırmızı takımlı olna var ya sağlamım dı peşerngimdi inan çok zoruma gettı bi kaç gün neşem kaçtı ağzında sarı sarı yaralar çıktı en son devamisin dediler ver onu da verdim hayvan gözümüğn önünde ölödü :( :( neşem kaçtı valla kırve rabbim kımsenın başına vermesin herşeyin hayrılıs olsun ne diyelim selamlarımla....[hr]
    eyvallah Fatih bey kardeşim çok teşekkür ettim güzel temnni ve dilekleriniz için amacımız böylesi güzellikleri sizin gibi sitemizin değerli üyeleriyle paylaşmak az da olsa faydalı olabilmişsek ne mutlu bizlere selamlarımla.... en güzelleri sizlerin olsun[hr]
    eyvallah Uluhanmert abi çok teşekkür ettim güzel temnni ve dilekleriniz için amacımız böylesi güzellikleri sizin gibi sitemizin değerli yönetici ve üyeleriyle paylaşmak az da olsa faydalı olabilmişsek ne mutlu bizlere herşe gönlünüzce olsun saygı ve sevgilerimle selamlarımla.... en güzelleri sizlerin olsun urfadan GALİP....

16. şafrakaragöz_6363

[​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    Doğan kırveme özel resim alıntıdır... :D

17. hasan63urfa

hasan63urfa New Member Üye

maşallah güzel kuşlar emeğinize sağlık

18. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

maşallah güzel kuşlar kirvem özel resimde güzelmiş:D

19. urfalıfatih

galip bey paylaşımınız için teşekkürler

20. şafrakaragöz_6363

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim güzel temenni ve dilekleriniz için rabbim en güzelleriniz sizlere nasip etsin selamlarımla...

Sayfayı Paylaş