Yavru Güvercine ne verilmeli ve neyle verilmeli

Konusu 'Karşılaşılan Sorunlar' forumundadır ve emre110 tarafından 6 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. emre110

emre110 Member Üye

sa abiler benim 35-40 günlük yavru var ama gelişim bozuklugu olmuştu yavru şuan 15 20 günlük gibi buna annesi yem vermior vede göz nezlesi olmuş kendide yiyemior ben buna ne vermeliyim ve neyle vermeliyim bulamadım ya ıslatılmış bugday falan veriorum bardaga koyuyorum delik açıorum yemior lütfen acil cevap kuş ölebilir

2. Kaan46

Kaan46 Member Üye

kardeş onların şırıngaları var şırınganın dibini kaplayacak sekilde kırmızı palet yemi koyup yariya kadar su doldur 15-20 dk bekle corba kivamina gelince agzina yavaş yavaş çok içine sokmadan kursağı doluncaya kadar ver

3. emre110

emre110 Member Üye

güvercine bişi olmaz demi birde fiyatı ne kadardır ve yavru en fazla kaç gün aç kalabilir vede buğday vericem demi birde kuşçuya gidip ne diyem yavru güvercin besleme şırıngasımı diyim

4. Kaan46

Kaan46 Member Üye

bişey olmaz şırınga2-3 lira biseydir yemde öyle malzeme satan bir yere yavru şırıngası de bilirler yavrunun çok aç kalacağını zannetmiyorum kalmazda

5. Kaan46

Kaan46 Member Üye

hayır buğday verme o kırmızı palet yem yeter

6. emre110

emre110 Member Üye

kırmızı palet yem yeter ?

7. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

emre geçende gelmişmeyen yavru sorunu yazdım cevap yazdım okumadın heralde. nohut al suyun içerisine koy 1 gün beklesin günde 15 sabah 15 akşam olmak üzere toplam günde 30 nohut ver ve büyük sırınga ile su ver büyür

8. Kaan46

Kaan46 Member Üye

fehmi abi yazdıklarımda yanlış birşey varmı?

9. emre110

emre110 Member Üye

nohutu neyle vereyim elimlemi

10. guvercinurfa

ellerinle kardeşim birer birer yuttur sonra su ver

11. emre110

emre110 Member Üye

hangi saatlerde veriyim ve ne aralıkla vereyim suyu birde ağzının içine koysam o yutar demi

12. guvercinurfa

kaan senkide dogru ama sırınga ıcınde yapmak yerine bir kapta yapmak dogru. emre sabah 15 tane aksam 15 tane yuttur sonra bir büyük sırınga su ver

Sayfayı Paylaş