KULLANICI İMZA AYARLARI

Konusu 'Sizden Yönetime' forumundadır ve fuat tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. fuat

fuat New Member Üye

Merhaba guvercın sevenler ve sıte yonetıcılerı sıtenıze dun uye oldum dunden berı sıtenızde gezıyorum ve daha once baska forum sıtelerınde admınlık yaptım sıtenızdekı bı eksıklık gozume carptı ve paylasmak ıstedım ımza ayarlarında bence uyenın nerden oldugu ısmı ve yası yazmalı bu sayede uyeler kıme nasıl hıtap edecegını ve ismi ile hitap etmiş olur boyle bı duzenleme yaparsanız guzel olur dusuncesındeyım bu benım dusuncem sız guvercın severlerle paylasmak ıstedım...

2. hacibes

hacibes New Member Üye

fuat bu imza konusu daha öncede gündeme geldi fakat bazi kisiler yapmak istemedi sanirim ama bende dedigine katiliyorum adim soy adim yaziyor ama yasim ve memleketimi yazmadim fakat guzel fikir tesekkürler

3. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Bu konu daha önce gündeme gelmişti. İmza ayarlarında böyle bir seçenek mevcut değil. Bu konu tamamen üyelerin kendi isteğine kalmış bir durum. İsteyen ad, soyad vs yazar, istemeyen yazmaz. Bkz: http://www.guvercinurfa.com/showthread.php?tid=1525&pid=9825#pid9825

4. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

evet arkadaşlar kimseye böle bir mecburiyet getiremeyiz. isteyen yazıyor zaten..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş