Güvercinin Burnunda Sorun Var

Konusu 'Hastalıklar, Salgınlar' forumundadır ve emre110 tarafından 4 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. emre110

emre110 Member Üye

sa arkadaşlar bende 1 tane ayna kuyruk arap var taklacı ama bu arapın burnuna baktım o üstteki etler varya burnunda onlar iyice aşagı inmiş ve o burun deligini kapatmış 1i tamamen kapalı digerinde az biryer var delik bu neden olabilir ltfen yardım kuş yemde yemior?

fener63 bunu beğendi.
  2. emre110

emre110 Member Üye

yardım eden yokmu

3. fener63

fener63 Member Üye

yara varmı kabuklu yara gibi o dediğini ilk kez duydum öyle burun aşağı inmez kapatmaz deliği

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Yem yememesi başka hastalıktır solunum yolları efeksiyonu olmussa burun sümükten dolayı kendini bırakmış olabilir görmek lazım görmeden bişe demek doğru degil

5. emre110

emre110 Member Üye

foto atamam kb ama yara felan yok bormal burun etleri delikleri kapatmış ama diger burnunu tam kapatmamış az delik var vede kuştan garip sesler çıkıor köşeye çekilior yem yemior ne yapmam lazım sizce

6. guvercinurfa

solunum yolunda enfeksiyon vardır hırıltılar ondan oluyor sümük varmı peki?

7. emre110

emre110 Member Üye

8. fener63

fener63 Member Üye

baytiril kullan kardeş günde bir damla agızdan

9. guvercinurfa

hipradoxsi damla ver günde 2 damla baytirilde olur yasadıgın ilde kus ilacı satan varsa git al ronizadolede keser sonucda solun yolu crd hastalıgı ornitmixde etki eder.

Sayfayı Paylaş