Forum İçerisinde Karşılaştığınız Sorunları Bildirin

Konusu 'Forum Yardım ve Destek merkezi' forumundadır ve Supervisor tarafından 8 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Değerli üyelerimiz, yeni forum yazılımına geçişten dolayı forum içerisinde bazı hatalarla karşılaşabilirsiniz. Karşılaştığınız sorunu bu başlık altından bize bildirirseniz bizler de gereğini yaparız. Teşekkürler.

2. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

biz teşekkür ederiz abdullah kardeş verdiğin emekler için.

3. erhann

erhann Member

Sayın site yöneticileri tanışma bölümüne konu açamıyorum yetkiniz yok diyor size zahmet bi ilgilenirseniz sevinirim şimdiden tşkler.

4. şafrakaragöz_6363

şafrakaragöz_6363 Active Member Üye

Erhan kirvem burdan tanışma bölümüne girebilirsin tıkla abi burayı http://www.guvercinrehberi.com/forumdisplay.php?fid=6

5. erhann

erhann Member

Galip kirvem tanışma bölümüne giriyorumda yeni konu açamıyorum yeni konu ikonuna tıklıyorum bu alttaki yazı çıkıyor.

Bu sayfayı görme yetkiniz yok. Bunun sebebi aşağıdakilerden biri olabilir:
    1.Hesabınız askıya alındı veya bu kaynağa giriş izniniz yasaklandı.
    2.Bu sayfayı görme yetkiniz yok. Yönetici sayfalarına yada bir yönetici kaynağına mı girmeyi deniyorsunuz? Forum kurallarından bu işlemi yapma yetkiniz olup olmadığını kontrol ediniz.
    3.Hesabınız hala aktivasyon bekliyor olabilir. (Aktivasyon Kodunu Tekrar Gönder)
    4.You have accessed this page directly rather than using appropriate forms or link.

6. şafrakaragöz_6363

şafrakaragöz_6363 Active Member Üye

Erhan abim vardır bunda da bi hayır :D neyse canını sıkma tekrardan hoşgeldin arkdaşlar hallederler ben de fazla anlamam da bi iki resim atıp çıkıyoruz ...gönüller bir olsun yeter...

7. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

erhan bey arza giderilmiştir iyi forumlar tanışma bölümüne konu açabilirsiniz.

8. erhann

erhann Member

Fehmi bey ellerinize sağlık ilgi ve alakınızdan ötürü tşkler

[hr]
    Galip kardeşim o iş tamam hele bi tanışalım bakalım :))

9. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

ben teşekkür ederim erhan bey

Sayfayı Paylaş