fatih urfa banlandı

Konusu 'Cezalı Üyeler' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 21 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Sitemize yeni üye olup resim ekleyen ve sonra başka site yöneticilerinin salakça istekleri doğrultusunda eklediği resimi silen fatih urfa bey süresiz olarak banlanmıştır. Banı kesinlikle bir daha açılmayacaktır bu sitede yeri yoktur onun gibi davranan kim olursa olsun banlanacaktır site ile ilişkisi kesilecektir. Başka sitelerin yalakası olan insanlarla iş yapmadık yapmayacağız.

Kendisini 3 kuruşluk kuşlara satan kimseyle işimiz hiç bir şekilde olmayacaktır. Özür dilese dahi siteye hiç bir şekilde alınmayacaktır.
    İp adresi dahil olmak üzere her şekilde banlanmıştır.

2. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

EN İYİSİNİ YAPTIN DOSTUM GİTSİN O UCUZ SİTELERDE PAYLAŞSIN RESİMLERİNİ.

3. guvercinurfa

öyle yaptım ahmet ben daha önce bu konu hakkında uyarı yapmıştım tüm site üyelerine. Geçenlerde yine olmuştu o şahıslarda aldı cezasını ve bundan sonra kim yaparsa yapsın aynı şekilde ceza alacaktır. Başka nickle üye olsa dahi tespit ettiğimden banlarım sizde banlayın.

4. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

yorumsuz.... ben konusunca çok hareretli oluyom idare edin. siz noktalarımdan anladınız ne demek ısetdıgımı ...............................................................................................................................................

5. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

:D:D üzülmüşdür şimdi garibim nede olsa ibişin dostu:D

6. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

doğan isim vermene gerek yok bilenler biliyo.

7. guvercinurfa

tamam uzatmayalım boşverin değmez konu kapanmıştır

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş