Buda benim kümesim..

Konusu 'Bakım, Salmalar, Malzemeler' forumundadır ve YaKuP43 tarafından 26 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. YaKuP43

YaKuP43 New Member Üye

Kümes daha tam bitmedi yuvalık ve taban ızgaraları eksık zmanla alıcam ama ilk hedefim güzel kuş almak.. Elimdekilerde güzel taklacı ama posta beslemek istiyorum...
    [​IMG][/url][/img]
    Bunlar Ankaradan hediye gelen postalar ve yumurta alamadığım postalar dişi yatıyor ama yumurta yok...
    Bunlarıda burda arkadaşlardan bulduk ama eş tutmuyorlar bikaç gün kapalı tuttum ama yinede fayda yok

Kümeste eksiğim çok biliyorum Fakat Değerli yorumlarınızla daha güzel bişekilde bitireceğime inanıyorum Yakında yuvalık için sunta alıcam Resimleri paylaşırım
    Teşekkür....

2. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

Maşallah yakup kümesde kuşlarda çok güzel bol yavrulu sezonlar 3, resimdeki posta yaşlı ve güzel :)

3. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

maşllah yakup bey güzel kuşlarınız yaw yere geçiçi olarak karton serseniz iyi olur malum kış ayındayız bu arada postalar kolay eş tutmalazar az sabırlı olun ve dişi erkek olduklarından emin olun

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

yakup bey kuşlarınız ve kümesiniz çok güzel kuşlarınızı iyi günde besleyiniz ellerinize sağlık teşekkürler

5. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

Güzel kuşlar iyi günlerde besleyin...

6. enes yörük

enes yörük New Member Üye

yakup kardeşim güzel bir kümesin var. bol yavrular alırsn ınsallah bu kumesınde.

7. şafrakaragöz_6363

şafrakaragöz_6363 Active Member Üye

Yakup bey kardeşim ellerine emeğine ve yüreğine sağlık maşallah çok güzel bi çalışma olmuş bu arada kuşların da maşallahı var :D tüyünce hayrını görmen ve de sağlıklı günelrde sağlıklı yavrular alman dileklerimle urfadan selamlarımla GALİP...

8. YaKuP43

YaKuP43 New Member Üye

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim Kümesin ve yenı postaların resımlerını yakında paylaşacağım....

Sayfayı Paylaş