Bu Resimlerimi Özel olarak Özcan (hacibes) için yukledım

Konusu 'Üye Resimleri' forumundadır ve ZEYNAL YÖRÜK tarafından 6 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. hacibes

hacibes New Member Üye

AHAHAHAHAHA ADİ HERİF HANİ LEM ASKERLİK YAPMAMİSTİN SEN DÜRZÜ PİSLİK HERİF :) BALLİSİN OLM SEN İNSALLAH BİZDE SENİN DÜSTÜGÜN YER GİBİ BİR YERE DÜSERİZ :):)

2. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

eeeeeeee işte artık bu resimler ne olur bilmem :) hem buna askerlık denmez özcancım tatil tatil.. tatilim bitti die çok üzülmüştüm ama elden bişe gelmez. 14 ay askerlık yaptım. 13 ay kıbrısta. 23 gün Burdur'da. 7 gün de İstanbulda dagıtım izninde idim.. Allah Sanada böle bir askerlik nasip eder inşallah. Özcancım tatil köyümüzde internet,oyun salonu,bilardo,langırt,dijitürk basketbol sahası voleybol sahası, sınırsız deniz kumsal.

3. hacibes

hacibes New Member Üye

evet guzel yerde askerlik yapmisin darisi basima :) tesekkür ederim sekerim

4. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Darısı sana olsun diycem ama çok zor be aga :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

5. hacibes

hacibes New Member Üye

bellimi olur belki olur zeynalcim cok zor diyon hemen sende ben muhim adamim derim zeynalin arkadasiyim senin sayende giderim belki torpilim sen ol referansim ol :D

6. g.sarıkaya

g.sarıkaya New Member Üye

Zeynal ßu ne Arkadaş. Tatil mi askerlik mi. vatanı kimlere emanet etmişiz :lol: :lol: :lol:

7. kuscu34

kuscu34 New Member Üye

8. postaci27

postaci27 New Member Üye

güzel yerde askerlik yapmışsın. bende kıbrısta yaptım. 28. mekanize tümeninde. lefkoşe

9. eray

eray New Member Üye

zeynal abi hakikaten sen askerlik yapmamışın şimdi içim ferahladı valla söledikleri gibi zor deilmiş belki bende böle kıyak biyere düşerim..

10. hacibes

hacibes New Member Üye

ben kendim inaniyorum cok guzel bir yere düsecem yuzde yuz 1983 dolumluyıum 367 tertip ditcem kesin kebap gibi bir yer olacak cünkü arkamdan dua eden cok :)

11. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

İnşallah özcan inşallah. ama sen anca böle resimlerde görürsün :D

12. ŞİRAY

ŞİRAY New Member Üye

RESİMFALAN YOK GÖREMEDİM

13. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

1. sayfaya bakarsanız görürsünüz yinede göremiyorsanız sizin pcden kaynaklanıyor olabilir..
    resimler açılıyor.

14. kuscu34

kuscu34 New Member Üye

bizde askrlik yaptık ama nerde bölesi :)

15. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

şans artık bişe diyemem :D hakancım :D

16. p a r s

p a r s New Member Üye

benide alırlarmı yaw warya çok istiom ama gidemiom
    ama sen rahat yapmışsın zeynal askerlik doğuda oluyo demekki baksana saçlar upuzun :d:D:D

17. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Sen Düz Taban Olduugn için sana Çürük wermişlerdi deyilmi.. sağlık olsun artık cocuklarının askere gıttıgını gorursun ne dıyelım...

18. p a r s

p a r s New Member Üye

boş bulundum ama daha güzel bişi bulabilirdin :d

19. hacibes

hacibes New Member Üye

ahahahaha ZEYNALİM SEKERİM YAVRUM BEN SANA DEDİM BENİM ASKERLİKDE SÜPER OLACAK DİYE BURDA ESKİ YAZİLARİMİ OKU BU KONUDA VAR :) BEN BİSİ BİLİYORUMDA KONUSUYORUM ASKERDEN GELELİ 1 AY OLDU OLM 10 NUMARA ASKERLİK YAPTİM DAHA ALLAHTAN NE İSTEYEM
    ANKARA /GATA ,
    GECECİYDİM
    MİNTİKA YOK İSTİMA YOK NÖBET YOK
    CALİSTİGİM YERDE PC VAR TELEVİZYON VAR HARİKAAA İDİ HEY GİDİ GUNLER KESKE ASKERLİK BİTMESEYDİ :(:(:(

Sayfayı Paylaş