Bu kuş hangi ırk

Konusu 'Tanınmayan ırklar' forumundadır ve feti tarafından 31 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. feti

feti New Member Üye

S.a sayın abilerm gene sizleri rahatsız edeceğim bu kuşun ırkını bana söyleyebilirmisiniz takla atıyor dedi aldığım kişi fakat şekil itibariyle taklacıya benzemiyor keşpir gibi sanki kahverengi benekleri var :) bilmemk ayıp değil sonuçta yorumlarınızı bekliyorum kolay gelsin.

2. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

kırmızı keşpir valla bana pek taklaçı gelmedi kırma bi ırk

3. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

keşpir ama kırma bir kuş kesinlikle taklacı degil böyle taklacıda olmaz zaten

4. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

bu kuş kesinlikle kırma bizde maviş dediğimiz kuşun kırması..paçalı ve paçasız bi kuşdan gelme toz paça..
    bilmemek tabiki ayıp değil ama aldıgın adamın yaptıgı tamamiyle ayıp yeni bir kuşcu isen böle şeylerle karşılaşman normaldir.benim sana tavsiyem öle her önüne gelenden ne oldugu belli olmayan kuşları alma bildiğin güvendiğin yerden damarı seceresi belli güvercinleri al ve baktıgına beslediğine deysin..

5. urfalıfatih

urfalıfatih Active Member Üye

kırmızı keşpir kırması bu kuş kardeş hayrını gör

6. feti

feti New Member Üye

öyle verdi zaten abi ücret karşılıgı almadım bir iki tane takla atıyormş dediğine göre evet dediğiniz gibi kırmızı keşpir kırması

7. hacibes

hacibes New Member Üye

evet bu kus kirma güle güle besle

NOT : fehmi bu renkte taklaci olmaz mi diyorsun gel sanada bu rengin takla atan kralini gösterim bende var :) tip bunun gibi degil ama renk asagi yukari ayni

Sayfayı Paylaş