balkon kümesi ve angutlar

Konusu 'Salma Resimleri' forumundadır ve mehmet boran tarafından 2 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. mehmet boran

mehmet boran Member

evde bulunan fazla tahtalarla yapılmış güzelbi kümes:)

2. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

maşllah güzel angutlar kümesinde cok şirin abi

3. hacibes

hacibes New Member Üye

guzelmis :D böyle kumeslerde cok guzel yavrular aliniyor :)

4. mehmet boran

mehmet boran Member

valla özcan bunu yeni yaptım 1 ay falan oldu 2 çift angut beslemek için eski kümes büyüktü güzel yavrular aldım inşallah burdada alırız:)

5. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

abi kumeste kuşlarda güzel fakat . balkon kirli oluyordur die yenge seni dövüyor olmasın heç :D

6. mehmet boran

mehmet boran Member

yok ya ne alaka zeynal o balkonu pek kullanmıyoruz orası bana ait:)

7. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

bence cok güzel olmuş 2 hatta 3 çift angut için çok ideal bir kümes ben begendim ama dahada uğraşırsan en güzelinide yaparsın. inş bol yavru alırsın abi. konuyu salma resimlerine taşıyorum bilgine

8. mehmet boran

mehmet boran Member

beğendiyine sevindim fehmi 2 çift yeter fazlasıyla bu aralar ugraşamam ama ilerde olursa yükseltirim yukarıya dogru önceki evdeki kümesim baya büyüktü 10 çiftte beslenirdi bu balkon biraz ufak anca böyle oldu bu arada bu daban ızgaraları urfada bulabileceyim bi yer varsa yardımcı olursanız iyi olur

9. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

taban ızgara yok sanırım urfada abi sen onu takıldıgın kahvenin karşısındaki kuş mazemesi satandan sor mutlaka yardımcı olur sana 10 çifti boşver abi az olsun öz olsun.

10. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

abi bi önerim olcek. altı tahta çıtalardan bi ızgara yapsan mukemmel olur bencee..

11. mehmet boran

mehmet boran Member

zeynal bakarım bulamazsam bende aynını düşünmüştüm ama biraz zahmetli diye yapmadım mecbur kalırsak yapacaz önümüz kış yere basmasın hayvanlar

12. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

Güzel kuşlar hayrını gör

13. urfalıserhat63

urfalıserhat63 Active Member Üye

maşallah memet abe hem kuşlar 10 numara hemde yuva on numara allah kazasız belasız yavru almayı nasip eder inşallah abem

Sayfayı Paylaş