Adıyaman'dan Zeynal YöRüK'ün FİLO GÜVERCİNLERİ

Konusu 'Küme ve karışma kuşları' forumundadır ve ZEYNAL YÖRÜK tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

arkadaşlar saolsun doğan bana bi kaç çift filo gönderrerek benıde bilocu yaptı :) bunlar yenı kuslarımın resımlerı

2. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

3. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

4. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

5. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

6. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

7. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

hayırlı olsun gule gule besle ucur hayrını gor zeynel

8. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Saol Abi Teşekkür ederim... Bende burda fılo kuslarımı attımya artık ölmem :lol: :lol: :lol: :lol:

9. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

zeynal hayrını gör kardeşim cok güzeller özellikle yavru sarabiyi begendim.dogan bu göv safranın neresi safra istanbullu söylesene:D bu göv şafra ve lübnan suriye gibi ülkelerde hıdırıde diyorlar ve safra istanbullu ile hıdırıyi eşlersen buna yakın kus alıyorsun ben yaptım cunku biliyon var bende lütfen zeynal gibi yeni filocu adaylarını yanlıs kus ismiyle kumescilige baslatmayalım:)

10. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

fehmi walla isimlerini öğrenmem lazım.. doğan kekem adamın bırındede karanakışlı war wer dıyom dio kii yan yattı çamura battııı v.s v.s v.s v.s o kendını bılıyor. :lol: :lol:

11. guvercinurfa

o kara nakıslı itin birinin uçuracagım gözünün önünde sana yavrulardan ayarlarım inş:D

12. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

bızım burda bı arkdas bırınden kuş istemiş adam demıs yawruları olunca werırım. geçen bu konu yıne açıldı. adam dıyo 6 yıldır bana bı çift yawru wercek. senın kıde o hesap :)

13. guvercinurfa

dogudur zeynal bişe demiyorum...

14. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: alındın mı la yoksa ... maytap geçiyom ha senle :D

15. DarkStorm

DarkStorm New Member Üye

Zeynal sende fılocu oldun ya tmm daha baska ne gorcez hele hayrını gor kardes gule gule besle

16. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

damı doldurucam filo ziya. hele bıde kumesın onüne dama bi köpek baglıcm :D
    o zaman hepten ıyı oolur

17. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

hayırlı olsun :D sen ne anlarsın len filodan get oyun kuşu besle sen :lol:

18. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

zeynel kardeşim inş bol verimli bir sezon geçirisin fehmi kurmisi ola karagöz dedigimiz ufak olan degilmi ist diyiler biliyim ama bunun boyu karagözün iki misli ve iri kara göze ben safra dendigini biliyom her neyse ona kespir posta bulamadım buldugumda paslik parasi isti en isi ona gök posta furmak:D bu siyahada beyaz posta gider saniyom:D alaçali olsun oda heç bi halt olmasa zeynel hamal eder onu:D

19. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

doğan meverdiler yumurta yapıcak. yawrunun ayagından boncuk felan ne warsa cıkardım. bugun oyun kuslarımı ve fılolardan cıft olanları ewe getırdım.. ıkı erkek boşta. onlara birer Gelin bulmak lazım. yoksa benım tükendeki oyun kuşlarına sarkıyo şerefsizler. :)

20. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

kekem en kısa zamanda dişi hazırlarım benim eski dişim bir arkadaşda damarı cok saglam şu an yavrusu var böyütsün onuda yollayacam sana

Sayfayı Paylaş