abdullah çaycının kuşları çalındı

Konusu 'Çalınan ve Kaybolan Kuşlar' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Arkadaşlar şanlıurfadan güvercin beslemekte olan değerli dostum abdullah çaycının kümesinden 32 adet karışmacı güvercinleri çalınmıştır.100 kuştan 32 adet çalınmıştır karışmacı salmasını patlatmışlar kansızlar.Aşağıda vermiş olduğum linkte çalınan kusların resimleri vardır bu kuşları mezatlarınızda kahvelerinizde görürseniz bana bizi ulaşırsanız seviniriz.

<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> msn adresim

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.guvercinurfa.com/viewtopic.php?f=24&t=218">viewtopic.php?f=24&t=218</a><!-- l -->

2. müslüm

müslüm Member Üye

fehmi şimdi senden duydumm tuhaf oldum ya ne emeklerle dizmişti apoo onları kaç yılın emegi

3. guvercinurfa

müslüm emekler gitti ama peşindeyiz bulursak iyi olmaz calanlar için damdan atmayı düşüniyorum:D

4. murat kaymak

murat kaymak New Member Üye

büyük geçmiş olsun bu hırsızlık olayları bızım buradada sorun en son mahalemızde bı dede var onunda yakşalık 40 tane ye yakın kuşunu çaldılar ve çalanların arabasının pılakasını aldık ve çalanları bulduk mahkemeye çıktılar ve kuşları alamadık yolda saldık dedıler ama savcı bey kuşların degerını bılır kişilere sorarak 2 mılyar deger biçti ve yakalanan çocuga ödetti ama bızım ve dedenın verdıgı emekler o paraya degişilmezdi ama ne yapsın zararın neresınden donerse kar hesabı parayı aldık ve şimdi hala kumes düzmeye ugraşıyo .kuşları çalınan arkadaşa geçmiş olsun der acılarını paylaşırım .

5. tanerermec

tanerermec New Member Üye

allah kahretsin bölellerini hiç mi acımıyolar emeklere

6. guvercinurfa

adı üstüne emek hırsızları

7. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

taner kardeş adamların ALLAH'tan korkusu yokki kula acıması olsun adi pislikler

8. mirocu sercan

mirocu sercan New Member Üye

inşallahh enn yakınn zamandaa kuslarr bulunurrr

9. Kaan46

Kaan46 Member Üye

serefsizler

Sayfayı Paylaş