Şikâyetleriniz

Konusu 'Sizden Yönetime' forumundadır ve Supervisor tarafından 23 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Forum içerisinde karşılaştığınız olumsuzlukları, şikâyetleri bu başlık altından belirtebilirsiniz. Önerileriniz başlığında belirttiğim şeyler bu başlık için de geçerlidir.

2. p a r s

p a r s New Member Üye

RE: Şikayetleriniz

bu aralar siteye giriş yapmakta zorlanıyorum nette sorun yokken durduk yere siteye giremiyorum gereğini yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

3. Supervisor

RE: Şikayetleriniz

Daha önce bu yönde 1-2 kişiden daha şikâyet aldım fakat ne bende ne de denemesi için baktırdığım arkadaşlarımda bir sorun çıkmadı. Konuyla ilgili olarak hosting yetkilisiyle daha önceden irtibata geçildi yolunda gitmeyen bir şeyler varsa düzeltilecektir. İyi forumlar.

4. p a r s

p a r s New Member Üye

teşekkür ederim :) sorun ne ise düzelir umarım

5. belhal

belhal New Member Üye

Evet girilemiyor..

6. Supervisor

Yahu anlamadım bu foruma sorunsuz bir şekilde girebilen tek kişi ben miyim? 4-5 kişiden daha bakmasını rica ettim sorunsuz girdiklerini söylediler. Hosting yetkilisi sorun yok diyor.

7. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

ben de bu gun gırebıldım anca ne zaman gırsem dırıs yapmadı bu gunr ımıs kısmet:)

8. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

VALLA ABDULLAH SORUN VAR KULLANICI ADI ŞİFREYİ DOGRU GİRİYORUM YANLIŞ DİYOR KAÇ DEFA 15 DAKİKA BEKLEMEK ZORUNDA KALDIM SONRA GÜVENLİK KODU İSTİYOR GİRİŞTE GÜVENLİK KODUNU GİRİNCE GİRİŞ YAPIYOR. ELİNDEN GELENİ YAPTIGINI BİLİYORUM SADECE BİLGİN OLSUN DİYE YAZDIM..

9. p a r s

p a r s New Member Üye

ewet saat 3 sıralarında başlıyo akşam 10 a kadar girilmiyo bazende daha uzun giremiyo yani işallah düzelir yakında

10. Supervisor

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Gereken yapılıyor. Hangi zaman aralığında girilemediği de önemliydi.

11. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

ben hala giremiyom bir tek guvercinurfadan gire biliyom

12. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Abdullah kardesım bakkk alparslanla aynı hatayı yaasıyoruz. ben sna bu konuyu ızah etmıstım hatırlarsan..[hr]
    doğan sende guvercınurfadan gır haaa şartmı rehberden girmen ?? neresı sağla gırıyosa ordan gir...

13. Supervisor

Bu konuyla ilgili gereken işlemler yapılıyor, daha fazla uzatmayalım. İlgi ve alakanız için teşekkürler.

14. p a r s

p a r s New Member Üye

hala bazı saatler arasında giiriş yapılmıyor saat 12.30 ile 2 arası nazaramı geliyoruz ne anlamadım valla

15. Supervisor

Bkz. Üst mesaj.

16. p a r s

p a r s New Member Üye

bakıyoruz ama hala saat gece 10 ila 2.30 arası giriş yapılamamakta haberiniz olsun diye söylüyorum

17. Supervisor

Ben gereken yerlere gerekeni ilettim. Hâlâ yapılmıyorsa bu benim değil yapmayan yetkililerin sorunudur/ayıbıdır. Benim elimden gelen bir şey yok. Bu konu hakkında başka mesaj yazmamanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş