Önerileriniz

Konusu 'Sizden Yönetime' forumundadır ve Supervisor tarafından 23 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. DarkStorm

DarkStorm New Member Üye

site maşşallah çok guzel kısa zamanda çok güzel hale geldi site inş. daima boyle hep ıyıye gıder ama su konularda verılen lınklere tıklayınca lınkı yenı sayfada acsa fena olmaz aynı sayfada değilde

2. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

O konuda bizim yapabileceğimiz birşey yok. Forum yazılımının özelliği böyle. Siz de sağ tıklayıp yeni pencerede ya da yeni sekmede açarsınız. Ayrıca sekmeli tarayıcılardan birini kullanıyorsanız (Internet Explorer 7.0, Mozilla Firefox, vs.) farenizin orta tuşuna tıkladığınızda yeni sekmede açılır bağlantılar.

3. DarkStorm

DarkStorm New Member Üye

yok allaha şükür konusunda sıkıntım yok yınede acıklamanız için teşekkür ederim kendı acımdan soylemedım onu ben zaten teknik servisim 5 yıldır benim için problem deıl fazla kullanmaya bılmeyenler ıcın dedım

4. tanerermec

tanerermec New Member Üye

ÖZCAN ABİYE %100 KATILIYORUM

5. ihsan AYDIN

ihsan AYDIN New Member Üye

Değerli Dostlar,Bazı arkadaşlarımızın isimlerini gelen mesajlarda göremiyoruz,kullandıkları isimlere cevap yazarken ne şekilde hitap ediceğimizi düşünmek zorunda kalıyoruz,mümkünse yönetici arkadaşlarımızın bu konu hakkında gerekli bir düzeltme yapmaları uygun olur diye düşünüyorum.

6. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Merhaba İhsan AYDIN, forumda üyelerimizin kendilerini tanıtabileceği bölüm mevcut. Dileyen üyelerimiz kendilerini o bölümde tanıtıp isimlerini vs yazıyorlar zaten. Onun dışında bizim elimizden birşey gelmez şuan için.

Sayfayı Paylaş