Yeni Cevap 

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEFA TOKYÜREK (ADANA)
31-01-2009, 02:40
Re: SEFA TOKYÜREK (ADANA)
bu guzellıklerı gordukten sonra kendı kendıme dedım bızde kuscumuyuz sızler gercek kus besleyıcılerısınız bızler daha yolun çook basındayız allah emeklerınızı bosuna çıkarmasın çok guzel kusalr paylastıgın ıcın yurekten tesekkurler abım

Tüm notebook aksesuarı fırsatları için tıklayın !

Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
Bu mesajı alıntı yap
31-01-2009, 19:51
uluhanmert demiş ki:bu guzellıklerı gordukten sonra kendı kendıme dedım bızde kuscumuyuz sızler gercek kus besleyıcılerısınız bızler daha yolun çook basındayız allah emeklerınızı bosuna çıkarmasın çok guzel kusalr paylastıgın ıcın yurekten tesekkurler abım

Estağfirullah Uluhanmert Kardeşim Senin gibi kardeşlerimiz bizim başımızın tacıdır ve soy ismin gibi Mert'sin Sizin gibi Kardeşlerimizin bu işe gönül verişlerine bizde hayranız. Çünkü hem bu işe gönül vermişsiniz hemde bu işe gönülverenlere Böyle Kaliteli bir Forum hazırlamışsınız ve bu güvercin meraklılarını bir araya getirerek Büyük bir hizmet ve Emek veriyorsunuz Elinize emeğinize sağlık. Sizleri Saygıyla Selamlıyorum. Allah Sizleri Sevdiklerinizi ve Güvercinlerinizi Esirgesin. Allah Bahtınızı ve Yolunuzu Her Zaman Açık Etsin. Saygılar

Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
Bu mesajı alıntı yap
31-01-2009, 19:55
yüzbinkere maşallah ALLAH(C.C)NAZARDAN KORUSUN..

Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
Bu mesajı alıntı yap
01-02-2009, 00:20
farklı bir sitede tanıdım mehmet abiyi daha sonra msn adresini aldım kısa bir konuşmamız geçti. Hakikaten kaliteli bir abi benim için, yüzündeki tevazu kişilini etkilemiş. Mersin çocuğuyum ve mersinde kuşçuluk bizim çevremizde büyüklerimiz tarafından çok da saygın bir iş olarak görülmüyor. Bizler ne kadarda bu düşünceyi yıkmaya çalışsak iyi desek de çevremizdeki büyüklerimiz bizimle aynı düşünceleri paylaşmıyor. Mehmet abi gibi örnek insanlar oldukça Mersinde de bu işi yapan çok saygın insanlar olduğu bilinecek. Kişiliğiyle ve bu işi yapanların güzel insanlar olduğunu şahsıyla göstermesinden dolayı şahsına ve tüm güvercin severlere çok TEŞEKKÜR ederim.
Ayrıca Zeynel Yörük kardeşimede yazdığı yorumdan(kardeşim diye hitap ettim güzelliğinden, benim yaşımın 32 olmasından dolayı) düşüncelerinden dolayı çok teşekkür ederim. Kuşçuluk güzel bir hobi, hakikaten güzel insanlarıda bir araya getiriyor bu siteler sayesinde fakat farklı yerlerde gördüğüm bazı tasbip etmediğim konuşmalar burada yok umudum o ki olmaz insanlar bu siteyede rant ve kuşlarının rant sahibi olması için üye olup tabiri caiz ise ahkam kesmezler.
SİTENİN YAPIMINDA EMEĞİ GEÇEN BU GÜZEL HOBİYE GÖNÜL VERMİŞ TÜM ABİLERİMİZE KARDEŞLERİME TEŞEKKÜR EDERİM.

Bu mesajı alıntı yap
01-02-2009, 00:59
MEHMET agbeyim bu resimleri tum ste ıle paylaştıgın için sana cani gönulden teşekür eder ellerinden öperim böyle güzel şebap bakmak her kuşçunun yapabılecegi bi olay degil ben kendi payıma degıl içimden geçeni soylewyen bi insanım,ama yeni bi mardin kuşu bakmaya başladıgımdan veri sizi takip ediyorum.ve kuşlarınızın bi hayranıyım ALLAH nazarlardn saklasın dıyecegim abi her kez sizin gibi kuş bakmakla degil arkadaşlarla bu ortamı yaratmak önemli,bızım buralarda bu ortam nedeyse yok gibi ama sizinle tanışıp sızın deneyımlerınızı ögrenmek ısterım .

Bu mesajı alıntı yap
02-02-2009, 23:11
nebi kuş KAYSERİ demiş ki:farklı bir sitede tanıdım mehmet abiyi daha sonra msn adresini aldım kısa bir konuşmamız geçti. Hakikaten kaliteli bir abi benim için, yüzündeki tevazu kişilini etkilemiş. Mersin çocuğuyum ve mersinde kuşçuluk bizim çevremizde büyüklerimiz tarafından çok da saygın bir iş olarak görülmüyor. Bizler ne kadarda bu düşünceyi yıkmaya çalışsak iyi desek de çevremizdeki büyüklerimiz bizimle aynı düşünceleri paylaşmıyor. Mehmet abi gibi örnek insanlar oldukça Mersinde de bu işi yapan çok saygın insanlar olduğu bilinecek. Kişiliğiyle ve bu işi yapanların güzel insanlar olduğunu şahsıyla göstermesinden dolayı şahsına ve tüm güvercin severlere çok TEŞEKKÜR ederim.
Ayrıca Zeynel Yörük kardeşimede yazdığı yorumdan(kardeşim diye hitap ettim güzelliğinden, benim yaşımın 32 olmasından dolayı) düşüncelerinden dolayı çok teşekkür ederim. Kuşçuluk güzel bir hobi, hakikaten güzel insanlarıda bir araya getiriyor bu siteler sayesinde fakat farklı yerlerde gördüğüm bazı tasbip etmediğim konuşmalar burada yok umudum o ki olmaz insanlar bu siteyede rant ve kuşlarının rant sahibi olması için üye olup tabiri caiz ise ahkam kesmezler.
SİTENİN YAPIMINDA EMEĞİ GEÇEN BU GÜZEL HOBİYE GÖNÜL VERMİŞ TÜM ABİLERİMİZE KARDEŞLERİME TEŞEKKÜR EDERİM.

Eyvallah Nebi Kardeşim sen kendi gönül güzelliğini anlatmışsın. Seni tanıdığıma çok memnunum. Allah seni sevdiklerini ve güvercinlerini esirgesin. Allah bahtını ve yolunu her zaman açık etsin. Saygılar

Bu mesajı alıntı yap
02-02-2009, 23:16
murat kaymak demiş ki:MEHMET agbeyim bu resimleri tum ste ıle paylaştıgın için sana cani gönulden teşekür eder ellerinden öperim böyle güzel şebap bakmak her kuşçunun yapabılecegi bi olay degil ben kendi payıma degıl içimden geçeni soylewyen bi insanım,ama yeni bi mardin kuşu bakmaya başladıgımdan veri sizi takip ediyorum.ve kuşlarınızın bi hayranıyım ALLAH nazarlardn saklasın dıyecegim abi her kez sizin gibi kuş bakmakla degil arkadaşlarla bu ortamı yaratmak önemli,bızım buralarda bu ortam nedeyse yok gibi ama sizinle tanışıp sızın deneyımlerınızı ögrenmek ısterım .

Estağfirullah Murat Kardaşım Allah O Asil yüreğini hiç bir zaman üzmesin. Allah sana çok daha güzellerini nasip eder İnşallah. Allah seni sevdiklerini ve güvercinlerini Esirgesin. Allah bahtını ve yolunu her zaman açık etsin. Saygılar

Bu mesajı alıntı yap
09-12-2009, 04:42
RE: SEFA TOKYÜREK (ADANA)
güzel kuşlar ağız tadıyla beslemen niyetiyle slm.

Bu mesajı alıntı yap
16-12-2010, 03:20
RE: SEFA TOKYÜREK (ADANA)
hay maşallah yetiştirenin eline sağlık

Bu mesajı alıntı yap
Yeni Cevap 

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

İletişim | Güvercin Urfa-Güvercin Rehberi | En Üste Dön | İçeriğe Dön | Arşiv | RSS Beslemesi
Güvercin Forum
Evcil Toplist