'Yokum' dedi 500 bini kazandı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 25 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu “Var Mısın Yok Musun” yarışmasında 2.5 yıldır kimsenin kazanamadığı büyük ödül 500 bin TL’yi, Kayserili Ülkühan Yılmaz aldı.

Dün gece ekrana gelen yarışmada 30 yaşındaki Yılmaz, ikinci kez yarışmacı koltuğunda oturdu. Geçen yıl yarıştığında 50 bin TL kazanan Yılmaz, finalde ailesinin tüm ısrarlarına rağmen Hamdi Bey’in 128 bin TL’lik teklifini kabul etmedi ve kalan iki kutudan biri olan 500 bin TL’lik kutuyu seçti.

Diğer kutuda ise 20 bin TL vardı. Dün sabah saatlerinde yapılan çekimde 500 bin TL’yi alınca havalara uçan Yılmaz, beyninde tümör oluşma riski bulunduğu için 6 ayda bir doktor kontrolünden

560 TL’ye çalışıyor
    Bugüne kadar iki kez beyin tümörü ameliyatı olan Yılmaz, programın en eski yarışmacılarından biri... Yaklaşık 130 bölümdür programa katılan ve bir süredir de kutu tutan yarışmacı adayları arasında yer alan Yılmaz, hikâyesini şöyle anlatmıştı:

“Ben de ailem ve çocuklarım olsun istiyorum ama sağlık sorunlarım var. Bu yüzden sevdiğim insanları yarı yolda bırakmak istemiyorum. Çünkü 6 ayda bir doktora gidiyorum. Ölümle burun burunayım. Çocuğum olursa ve bu hayattan aileme beş kuruş bırakmadan gidersem kahrolurum. Zaten öyle bir babalık olmaz. 500 bin TL kazanırsam, evlenirim, çocuklarım olur. Eğer ameliyat masasında kalırsam en azından onlara yaşamlarını rahat devam ettirebilecekleri para bırakmış olurum”. Bir markette 560 TL’ye çalıştığını anlatan Yılmaz, hayallerine kavuştuğunu söyledi.

2. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

he yaw izledim acaip heyecanlandım ha sankkı parayı ben alacam gıbı :d

3. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

En sonunda verdi parayı :D

4. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

MİLLETTE ŞANS VAR BİZ OLSAK DEĞİL 500,000 BİN 50 KURUŞ BİLE ALAMAYIZ GÜLE ĞÜLE HARCASIN 7 SÜLALESİ KURTULDU :D

5. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

yarışmacı koltugunda sen olsan bukadar heyecan yapmazsın :D

6. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

yok walla :D herlde bu derece olmazdım. acaip bi duygu. ahmet dediğin gibi 7 sülalesi kurtuldu keratanın :)

7. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

YOKMU LA BİZİDE KURTARACAK Bİ İNSAN EVLADI :D

Sayfayı Paylaş