yavru şarabim hasta :( :( :(

Konusu 'Karşılaşılan Sorunlar' forumundadır ve ZEYNAL YÖRÜK tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

ARKADAŞLAR BU RESİMDEKİ YAVRUM İKİ GÜNDÜR DURGUNLAŞTI. VE SU GIBI BEYAZ İSHAL VAR. NAPABİLİRİM ACABA ?? YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM. ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM..

2. murat kaymak

murat kaymak New Member Üye

içme sularına adı aklıma gelmıyo tavuklara verılen sarı bı su var eczanelerde ondan ver ıshali keser ve sana bi tavsıyem daha bu buyukluge gelen yavruları kuyruklarını makasla kes hatta kanat uçlarınıda az kes yavrunun toparlaması daha ıyı olucaktır selamlar.

3. batmanli_kuşçu

batmanli_kuşçu New Member Üye

bende ''murat KAYMAKA''ka katılıyorum benimde kuşlarım bazen öyle oluyordu ve osarı suyu verdim ve kuyruklarını kesiyorum

4. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

zeynal kardeşim orni tab ver ishal ve iştahsızlıga iyi geliyor bendede aynı sorun var ornitab la iki kuşumu iyileştirtim şükür. pantex ilaçları gayet iyi ilaçlar biraz pahalı ama etkili geçmiş olsun

5. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

wah wah zeynel nazara geldi kuşun nazara erimiş taş gibi kuş off off:D

6. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

zeynel sana dedigimi yap tlf acıklamıstım kesin cözümdür ve vitamini kes cok vitamin yazın ishal eder.birde tüm yavruların kuyruklarını kes toparlansın ben öyle ediyorum kanatta kesiyorum ben genelde 3 fek gibi

7. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

arkadaşlar hepınıze tesekkur ederım... ben bugun bebe ishal şurubu alıp werdım onu bı denıyecegım. eyer düzelmez ise şayet fehminin dediğini uygulayacagım bide. kuyrugunu zaten makaslamısım ben. bu sabah aynı hastalıktan damızlık bir kürengimi attım çöpe. inşallah düzelir..

8. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

ne yaptıysamda olmadı kkurtaramadım. bayağıdır kuş öldü arkadaşlar.

9. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

beceriksiz:D

10. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

doğan bi hüss hele yaw

11. sabani07

sabani07 Member Üye

BAŞIN SAGOLSUN GECMİS OLSUN KARDES

Sayfayı Paylaş