yardım lutfen

Konusu 'Karşılaşılan Sorunlar' forumundadır ve bozo12 tarafından 4 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. bozo12

bozo12 New Member Üye

arkaslar 1 dişi filo 1 erkek filo war 1 haftadır yanyanlar 2 side kzımıslar çit olmılar yardım edermısınız

2. hacibes

hacibes New Member Üye

kuslarin oldugu yer ikisi yanyana bile olsa genisse olmayabilir daha dar bir yere koy ikisinide o zaman es olurlar yani darlik yuzunden kavga edecek sekilde dar olsun yerleri

3. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

kardeş kapalı v ehava alabilecekleri bir yuvalıga hapset önlerini kapa dısarı cıkamasınlar yemden yeme dışarı sal 3 gün bu şekilde hapset kesin eş tutarlar

4. mehmet boran

mehmet boran Member

aynen arkadaşların dediği gibi ufak bir yere koy gerekirse başka kuşları görmesinler eger çift etmek istedigin kuşlardan biri diğer kuşlardan birine eş olmuş ve sen bilerek veya bilmeyerek ayırıp başka kuşa eş etmek istiyorsan kesinlikle diğer kuşları görmemeleri gerek 4 veya 5 gün ayrı yemle ayrı tut kesin eş olurlar

5. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

benim söleceklerimi arkadaşlar yazmışlar kimi kuş inatcı olur geç eş tutar acele etme.

6. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

hiç bişey bulamiyosan ufak bir kotunun içinde gene çift edebilirsin kutuyu del ama hava alsınlar

7. bozo12

bozo12 New Member Üye

teşekurler denıyecem

Sayfayı Paylaş