URFALI MEHMET YENİ WEB SİTEM

Konusu 'Güvercin Siteleri' forumundadır ve urfalımehmet tarafından 23 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. urfalımehmet

urfalımehmet New Member Üye

SELAMÜNALEYKÜM ARKADAŞLAR SİZ GÜVERCİN SEVEN DOSTLARA SON HAZIRLADIĞIM KENDİME AİT WEB SİTEMİN ADRESİNİ SİZLERE AŞAĞIDA YENİ WEB SİTEMİN ADRESİNİ VERİYORUM. KENDİNİZE AİT WEB SİTENİZ VARSA SİZE VERDİĞİM ADRESTEKİ WEB SİTEME GİRİP WEB SİTEMDEKİ ''Şebab Güvercin En Güzel Siteler'' ADLI SAYFAYA GİRİP KENDİNİZE AİT WEB SİTENİZİN ADRESİNİ LİK-İNİ EKLEYE BİLİRSİNİZ. SAYGILARIMLA

URFALI MEHMET

YENİ WEB SİTEMİN ADRESİ

www.sebabguvercinler.tr.gg

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

mehmet abi hayırlı uğurlu olsun tanıtım için elimizden geleni yaparız.inş siten çok iyi yerlere gelecektir.

3. urfalımehmet

urfalımehmet New Member Üye

EYVALLAH KARDAŞIM ONA HİÇ ŞÜPHEM YOK BENDE SİZİN HER ZAMAN EMRİNİZDEYİM BU ARA FORUMDA YAPTIĞINIZ DEĞİŞİKLİKLER ÇOK GÜZEL OLMUŞ EMEĞİ GEÇEN HER KESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER. BİZ GÜVERCİN SEVENLERE BÖYLE HARİKA VE KALİTELİ BİR FORUM SUNDUĞUNUZ İÇİN TÜM SİTE YÖNETİCİLERİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDERİM ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK. ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN. TÜM SİTE YÖNETİCİLERİNE VE TÜM GÜVERCİN SEVEN DOSTLARA SONSUZ SELAM OLSUN. SAYGILAR

4. fener63

fener63 Member Üye

Güzel bir site olmuş mehmet abey.Urfadan abdullah çaycı

5. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

guzel bı sıte olmus memet abı.. kendıne ıyı bk.. paylaşımlarını beklıyoruz.

Sayfayı Paylaş