ucmuyorlar

Konusu 'Karşılaşılan Sorunlar' forumundadır ve Kaan46 tarafından 2 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Kaan46

Kaan46 Member Üye

cok acil yardima ihtiyacim var kuslar yazin uctular simdi ise yavru ve garipleri ucururken ac ucurdugum ilk gunde kuslar eve alti yedi metre mesafedeki evin ustune yapilan catiya kondular yaklasik bir bucuk ik aydir bu sorunu yasiyorum gecer dedim ama gecmedi aksine daha cok konmaya basladilar hatta asur konuyorlar kuslar ucmaya hazir amam ilk kanatta oraya konuyorlar iyice biktim ne yapacagimi bilmiyom yardim edin bahsettigim 25 civari bir kus kirpsak yolum yese unuturmu yoksa bolugu kaldirp yenisini mi duzmek gerek cok caresizim yardim edin cati dumduz her yeri kapali birsey baglayamayuz cevaplar ona gore

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Oraya inmeye devam edeceklerdir açlık toklukla çok alakası yok yaz sıcagında uçurmanın belası hamken alıştılar arkası geldi kolay kolay adam olacaklarını sanmıyorum ya yeni bölük düzeceksin yada oraya bir cözüm bulacaksın nacizane fikrim bişeler baglayamıyorsan kendi damından torpil patlat korkut yada aksamdan aksama bırak hırslı kalsınlar ve baya bir aç bırak ora konduklarında yemi göster hemen dama gelsinler yemle terbiye et ama büyük ihtimal konmaya devam edeceklerdir. Tek çaren dam yakında bayrakla korkutmak uzak ise torpil atmak ve elinden geliyorsa birde gece uçurmayı dene karanlıkta ineceklerini sanmıyorum yem ve ısık gücüyle kendi damlarına inerek adam edebilirsin

Sayfayı Paylaş