Top atışı Obama'yı korkuttu

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

ABD Başkanı Obama için Çankaya Köşkü'nde yapılan resmi tören sırasında atılan top atışları başkanı korkuttu.

Anıtkabir ziyaretinden sonra Çankaya Köşkü'ne çıkan Obama, ulusal marşların okunması sırasında yapılan top atışlarına hazırlıksız yakalanınca kısa süreli bir korku yaşadı.

Obama’yı Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül karşıladı. İki devlet lideri daha sonra askeri tören öncesi ulusal marşları okumak için, hazırlanan platforma çıktılar. Önce ABD ulusal marşının okunacağı törende bir anda Obama’nın ziyareti için hazırlanan askeri toplar ateşlenmeye başladı.

Tören alanında büyük bir gürültü yaratan top atışlarını beklemediği anlaşılan Obama, ilk top atışıyla ürktü ve omuzları korkuyla kalkıp indi. Şaşkınlığı çabuk atlatan ABD Başkanı, daha sonra soğuk kanlı bir şekilde törene devam etti.

video link
    http://msnyasam.milliyet.com.tr/msn...2&ArticleID=1079896&Date=06.04.2009&reftype=1

2. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

biz o top atişları ile ist aldık senmi korukmayacan o seslerle:D

3. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

[youtube]lvjwSWz95Do[/youtube]

[youtube]yBRJpfPs2pQ[/youtube]

4. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

ataları o topların tadını iyi bilir :lol:

5. hacibes

hacibes New Member Üye

hehehe guzel olmus ahmet emeyine saglik

6. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Çok doğru az top yemediler :lol:

7. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

:) :) :) Ben bu kareleri canlı canlı izlemiştim :D ve hatta dedim ki bu korktuya böle ahanda mılletın dılıne dustu artık dıe :)

8. eray

eray New Member Üye

haha :lol: korkak
    biz bunları az topa tutmamışız :lol:

9. hasan63urfa

hasan63urfa New Member Üye

Atalarına zamanında az atmadık :mrgreen: :geek: :ugeek:

Sayfayı Paylaş