THY ait bir uçak, Hollanda'nın Amsterdam kentinde düştü

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve ZEYNAL YÖRÜK tarafından 25 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Türk Hava Yollarına ait bir uçak, Hollanda'nın Amsterdam kentinde Schiphol havaalanına inerken yere çakıldı. En son yapılan açıklamada 9 ölü 50 yaralı olduğu bildirildi. 9 ölünün 3'ü mürettebat. Ayrıca 6 kişinin komada, 3 kişinin çok ağır yaralı, 60'dan fazla kişinin de yaralı olduğu açıklandı. Yaralılar Amsterdam'da 11 ayrı hastanede tedavi görüyor.

2. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

3. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

4. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

5. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

evet arkadaslar uzucu ama gercek bır olay ölen ınsanların yakınlarına sabır dılerım

6. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

tüm türk halkına geçmil olsun diyorum ucakla bulun vatandaşlarımızn akrabaları bol sabır diliyom

7. BİROL

BİROL New Member Üye

MERHUMLARA ALLAHTAN RAHMET YAKINLARINA SABIRLAR DİLERİM ÜZÜCÜ BİR OLAY

8. ümit

ümit New Member Üye

ölenlere rahmet diler geride kalanlara sabir dilerim seninde eline saglik kardesim boyle seylerde butun olmamiz lazim

9. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Arkadaşlar o uçağa binme kayıtlarında kucagında cocuk olan bir bayan vardı dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama o bayan adıyaman DSİ de mühendis olarak görev yapıyordu kocası da hollandada çalışıyordu. kendisi ile bi kaç kez konuşmuşlugum wardı. eniştem DSİ de çalıştıgı ıcın gıtmıstım enıstemın yanına orda gormustum o bayanı.. Neyse ki o arkdasımız ve ogluna bişey olmamıstı. Ölenlere Cenabı Haktan Rahmet. Ailelerinede Sabırlar DİLİYORUZ GÜVERCİNURFA FORUMU ADINA..

10. said_44

said_44 New Member Üye

allah rahmet eylesin.

Sayfayı Paylaş