takdiri ilahi bilmiyorum neden sebebi nedir

Konusu 'Karşılaşılan Sorunlar' forumundadır ve sabani07 tarafından 15 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. sabani07

sabani07 Member Üye

S.a arkadaşlar bi kaç gün önce çok sidetli firtina vardi .rüzgar güvercin kümesini alip atmis. Herneyse bi kaç tane yumurta ve bi tanede yavru vardı. Bu yavru 1haftalik felandi rüzgar kumesteki yemliği yere dokmus dun itibari ile gittiğimde yavru vefat etmişti sebebi sizce soguktanmi yoksa AC kaldi anası babasi bu yuzdenmi oldu acaba 1 gün yemsiz kalsa anasi babasi yavruya nakamafilar yemleme yapamadiklari için acaba yavru bu yuzdenmi öldü.moralin bozuk bu yüzden .

.

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Geçmiş olsun öncelikle yavru ölmesi büyük olasılık açlık veya fırtınadan almış olabilecegi bir iç yaradanda olabilir. iç kemik kırıkları gibi. yalnız sizin kümes nasıl bir kümeski uçuyor onu anlamadım

3. sabani07

sabani07 Member Üye

Ya fehmi ben antalyadayim firtinadan ucan başka kümes bu yavru başka yeri sağlam kumesti .çok rüzgar vardi çok soğuktu yemlik uçmuş 1gun felan yavrunun anasi babasi yem yememis ise 1 gün AC kalsa diyorum yada rüzgarda n veya soguktanmi oldu ki bu olay yani kaç gün yem yemese yavruya bakabilir eke kus anac

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

ekke kuslar 2 gün aç kalabiliyor susuzda ama sonucda ölüyor 3 güne girmeden çok ama çok iyi bakılmıs bir kus ise 3 gün aç kalabilir yavru öyle degil ama yavru uzun süre aç kalamaz ama soguktanda ölmüş olabilir ayrıca anne baba kursakta ne varsa verir yavruya heralde o yavruya soguk ve aclık bir gelince kaldıramadı.

Sayfayı Paylaş