Sorular hakkında yönetim duyurusu

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 6 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. guvercinurfa

  guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

  Bazı arkadaşlar iyi niyetimizi kullanarak saçma sapan cümleler yazıyor özel mesajla bizlere...
  1-Herkese anında cevap verme lüksümüz yok. Her dakika bilgisayar başında değiliz.
  2-Sorduğunuz sorularda aldığınız cevaplar sizi tatmin etmiyorsa aynı soruyo defalarca farklı günlerde farklı başlık altında sormanızın bir anlamı yok yazılanları düzgün okuyup uygulayınız.
  3-Güvercin hastalıklarına ve diğer güvercin sorunlarına elimizden geldiğince bilgiler vererek sizlere yardımcı oluyoruz.
  4-Güvercin resim, video ve makalelerde 24 saat içerisinde yayınlama prensibimiz yıllardır değişmedi attığınız dakika yayınlamamız söz konusu değil eleme yapıyoruz.
  5-Soru sorduktan hemen sonra acil cevap gibi saçma konular ve mesajlar artık silinecektir. Acil cevap vermedikse ya küfür ediyorsunuz ya hakaret kimse babamızın oğlu değil bunları yapamaz.
  6-Artık yönetim olarak hiç bir kimseye Özel mesaj ile facebook üzeri güvercin hakkında bilgi vermiyoruz. Bilgi almak isteyenler öncelikle web sitemizden veya Facebook grup, sayfa ve twitter hesaplarımızdan soru sorup bilgi alacaklardır. Artık başka şekilde özel mesajlara bakmıyoruz.
  7-Beni ekle, Benim reklamımı yap gibi,Beni ekle sana kuş hakkında soru soracağım gibi kişiler bizleri Facebookta eklerse kabul etmeyeceğiz. ( Böylelerini ne yazıkki hem mail hemde faceook kişisel hesaplarımıza zamanında ekledik işleri bitince bize ya küfür ettiler yada hakkımızda atıp tuttular artık seçici oluyoruz.)

  Not: Kimse kusura bakmasın artık böyle defalarca iyi niyetle lütfen bunları yapmayın diyince insanlar bizlerin üstüne geldiler. Adam sabah mesaj atmış beni ekle sana soru soracağım diye ve emir verir gibi yazmış. Eklemede geciktik diyede bir sürü saçmalamış.Bu gibi tavırları hak etmiyoruz. Bugünden sonra kuş hakkında ne tür bilgi almak veya soru sormak istiyorsanız bize adreslerimizden ulaşınız artık kişisel hesaplardan sorulara cevap vermeyeceğiz.
   
 2. sabani07

  sabani07 Member Üye

  bizde okumadan bazen soru soruyoz kusura bakma fehmi
   
 3. guvercinurfa

  guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

  Senlik bişe yok şaban kardeşim facebookdan yapıyorlar
   
 4. sabani07

  sabani07 Member Üye

  tskler anladım
   

Sayfayı Paylaş