SEYİT BALCI ( HATAY/ KIRKHAN )

Konusu 'Küme ve karışma kuşları' forumundadır ve seyit balcı tarafından 4 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. seyit balcı

seyit balcı Member Üye

Güzel Temenni Ve Yorumlarınız Adına Çok Teşekür Ederim Selamlar Saygılar...
    [hr]

[hr]

[hr]

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Seyit kardeşim çok güzel kuşların var tüyünce hayrını gör bu gök keşpirler bakıcılarınmı? rengi koyu mavili olana bagdat eşlesen orans gibi kuş atar ama kırmadan orans olur orjinali bulmak zor ama keyfin bilir

3. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

maşallah seyit kardeşim çok güzel kuşların var

4. ibo

ibo Active Member Üye

seyit bey tüyünce hayrını görün hepsi birbirinden güzel ve bakımlı kuşlar

5. urfalıkadir

urfalıkadir Member Üye

Maşallah seyit bey çok güzel kaliteli kuşların var urfadan selamlar

6. buludi

buludi New Member Üye

paylaşım için teşekkürler çok güzel kuşlar

7. urfalıfatih

urfalıfatih Active Member Üye

MAŞALLAH GÜZEL KUŞLAR İYİ GÜNLERDE BESLEYİN

8. seyit balcı

seyit balcı Member Üye

Sevgili GüvercinUrfa Ailesi Güzel Dilek Ve Temennileriniz Adına Çok Çok Teşekür Ederim Rabbim Hepinize Daha Güzellerlini Nasip Etsin İnşallah.Fehmi Abim Soruna Gelince Onlar Oransla Postadan Çıkmalar Şuanki Kümes Dar Olduğu İçin Bakıcı Olarak Kullanıyorum Yeni Kümese Temel Attık İNşallah ,Yeni Kümes Bitince Onlarıda Çoğaltıma Başlayacam Yeni Kümese Geçince Resimlerin Devamını Paylaşacağım Şuan Elimde Olan Birkaç Resim Var Onları Ekliyorum İyi Seyirler....Kendinize Çok İyi Bakın Selamlar Saygılar Allaha Emanet Olunuz...

4 e 4 şahlı göv alaca bağdadi yavruları

9. guvercinurfa

o yavrular ne yavrusu seyit

10. seyit balcı

seyit balcı Member Üye

Göv Alaca Bağdadi Yavruları Abim Daha Önceki Eklediğim Göv Alacaların Kardeşleri onlar şahsız vermişti bunlar tam istediğim gibi 4 e 4 şahlı sokuşturmalı

11. guvercinurfa

resimde renkleri küllo gibi olmuşlar alacalarda çok şahlı olması ve desenli olması çok önemli

12. urfalıserhat63

urfalıserhat63 Active Member Üye

Paylaşim için tşkler

13. seyit balcı

seyit balcı Member Üye

Evet abim daha öncekiler şahızdı,bunlar çok şükür tam istedğim gibiler

İlginiz için teşekür ederim serhat bey selamlar saygılar Allaha emanet olunuz...
    [hr]
    [hr]
    [​IMG][[​IMG]/URL]
    [hr]

14. guvercinurfa

seyit çok güzel kuşlar gök karanfilli kırma kuştan gelme damarı yoksa kanat beyaz atmaz atalarını biliyormusun bu kuşların

15. güneşbey

güneşbey Member Üye

Ellerine emeklerine sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş.Katılım ve paylaşımlarınızdan dolayı teşekkürler

16. seyit balcı

seyit balcı Member Üye

Sevgili Fehmi abim,Göv karanfillilerle nakışlılar kardeşler ana babalarıda kırkhandan sevdiğim çok eski kuşçu olan abilerimden geliyor hatta 1.sayfada onlarında resmi var fekten sonra atıyor yavrular kanattaki beyazlarını ayrıca beğenmene sevindim inşallah ileryen günlerde devamını ekleyeceğim selamlar saygılar Allaha emanet olun...

Güneş bey Güzel Düşünce ve Temennilerinizden Ötürü Çok Teşekür Ederim.Rabbim sizlere Daha iyilerini nasip etsin İnşallah.Selamlar Saygılar....

17. seyit balcı

seyit balcı Member Üye

18. guvercinurfa

seyit o nakıslılara farklı şeyler düşün bence. son ekledigin siyahlarda çok güzel ispir yavrusu demi

19. ibo

ibo Active Member Üye

tüyünce hayrını görün seyit bey kuslar süper ötesi

20. seyit balcı

seyit balcı Member Üye

Farklı şeyler düşün derken abim ?? fikirlere açığım :handshake: Fekleri bitince tekrar eklerim resimlerini bakarız fikir yürütürüz, son eklediğim resimdekilerde ispir yavrusu abim daha 4 erleri var İnşallh sağsalim büyürler

Sevgili İbo Bey İlgi Ve Alakanızdan Ötürü Çok Teşekür Ederim.Daha Güzelleri Sizlerin Olur İnşallah Selametle Kalın Allaha Emanet Olun...

Sayfayı Paylaş