SEYİT BALCI ( HATAY/ KIRKHAN )

Konusu 'Küme ve karışma kuşları' forumundadır ve seyit balcı tarafından 4 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. seyit balcı

seyit balcı Member Üye

Sevgili GüvercinUrfa Ailesi Bunlarda Benim Beslediğim Kuşlardan Birkaç Resim İyi Seyirler ....

2. şafrakaragöz_6363

şafrakaragöz_6363 Active Member Üye

değerli kardeşim Seyda öncelikle sayfan hayırlı uğurlu olsun aramıza hoşgeldin maşallah biribirinden güzel kuşların var tüyünce hayrını görmeni ve de sağlıklı günlerde sağlıklı yavrular alman dileklerimle paylaşım ve katılımların için de ayrıca teşekkürler selamlarımla...

3. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Seyit kardeşim sayfan hayırlı olsun aramıza hoşgeldin kuşların çok güzel ispir ve orans dişi ayrı bir güzel tüyleri kadar hayrını gör kardeşim

4. ibo

ibo Active Member Üye

Sayfanız hayırlı olsun aramıza hoşgeldiniz çok güzel kuşlarınız var tüyübaşı hayır görünüz bol yavrulu sezonlar.paylaşım için sağol

5. hamza

hamza Member Üye

10 numara kuşlar hayrını gör kardeş

6. mustafavilgen

mustafavilgen Member

Kuşlarınız çok güzel ve özenle seçilmiş. Sayfanız hayırlı olsun. Tüylerince hayırlarını görün.

7. erhann

erhann Member

Seyit kardeş üyeliğin ve sayfan hayırlı olsun maşallah kuşlarında çok güzeller tüğü başı hayrını gör.

8. seyit balcı

seyit balcı Member Üye

Değerli Güzel Yorumlarınız İçin Hepinize Teşekür Ederim Rabbim Sizlere Daha Güzellerini Nasip Etsin İnşallah ...Selamlar Saygılar Allaha Emanet Olunuz....
    [hr]
    [hr]
    [hr]
    [hr]
    [hr]
    [hr]
    [hr]
    [hr]
    [hr]
    [hr]
    [hr]
    [hr]
    [hr]
    [hr]

[hr]

[hr]

9. buludi

buludi New Member Üye

seyit bey sayfanız hayırlı olsun maşallah kuşlarınız .ok güzel ve bakımlılar

10. guvercinurfa

maşallah seyit çok güzel kuiların var iyi günlerde besle

11. hasan63urfa

hasan63urfa New Member Üye

Maaşallah Rabbim esirgesin kuşlarınız hepside çok güzeller,Rabbim tüğünce hayrını görmenizi ve sağlıklı güzel günlerde beslemenizi nasip etsin.Bu güzel paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz inşallah.Kendinize çok iyi bakın

12. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

maşallah çok güzel kuşlar rabbim star etsin tüyünce hayrını görmesyi nasip etsin güzel paylaşım için tşkler elinize saglık

13. hacibes

hacibes New Member Üye

masallah kuslariniz orjinal güle güle besleyin carier lere bayildim

14. urfalıkadir

urfalıkadir Member Üye

MAŞALLAH GÜZEL KUŞLAR İYİ GÜNLERDE BESLEYİN

15. urfalıfatih

urfalıfatih Active Member Üye

Maşallah çok güzeller Rabbim sağlıklı günlerde beslemek nasip etsin İnşallah.Değerli paylaşımların için teşekkür ederiz

16. seyit balcı

seyit balcı Member Üye

Güzel Yorum Ve Temennileriniz Adına Hepinize Teşekür Ederim....
    [hr]

[hr]

[hr]

[hr]

[hr]

17. guvercinurfa

seyit kardeşim ellerine saglık çok güzel kuşların var yalnız yavruluklara yuvalık ve folluk neden kullanmıyorsun bende eskiden sepet kullanıyordum sonradan faydasının olmadıgını gördüm yuvalık ve folluklara döndüm sen yavru alabiliyormusun rahatlıkla

18. seyit balcı

seyit balcı Member Üye

Sevgili Fehmi Abim Ben Folluk Kullanmıyorum Çünkü Yıllardır Kullandım Bir Faydasını Göremedim Açıkcası,Eğer Kuş Tecrübesiz İse Yumurta Kırılıyor, Cılk Oluyor Bunları Yaşıyorsun,Ama Benim Yaptığım Şu Sanada Önereyim Yuvanın İçine Karton Koyuyorum Üzerinede Çam Pürü( Diken) Varya Ondan Atıyorum Zaten Kuşlar Onu Örüp folluk gibi içini engin kenarlarını yüksek şekilde yapıyor hem onlar kurayana kadar kasanın içinde temiz bir hava sağlıyor hemde doğal ve maliyetsiz olması işin güzel tarafı ve yavrular bildiğin üzre çok sık pisliyorlar o yüzden 15 günlükken pürlerini değiştiriyorum pür kuruayana kadar fotosentez yapar yani ortamdaki karbondioksiti oksijene dönüştürür buda çok sık pisleyen yavrularının dışkılarındaki azotlu boşaltım ürünlerinin rahatsız edici kokusundan yavruları korumuş olur ben bu şekilde çok faydasını gördüm ve çok şükür yavrularda hiç bir sıkıntı yaşamadım istersen sende deneyebilirsin abim Selamlar Saygılar Ş.Urfaya....

19. erhann

erhann Member

Seyit kardeş güzel yavrular almışsın iyi günlerde beslemen dileğiyle.

20. urfalıfatih

urfalıfatih Active Member Üye

Maşallah çok güzeller Rabbim sağlıklı günlerde beslemek nasip etsin İnşallah.Değerli paylaşımların için teşekkür ederiz

Sayfayı Paylaş