Semih Cimbom'da!

Konusu 'Spor genel' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 24 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Semih Şentürk, Galatasaray'la anlaştığı müjdesini ilk olarak babası Sabit Şentürk'e verdi.

Geçen sezon olduğu gibi bu yıl da transfere hızlı başlayarak Beşiktaş'tan Serdar Özkan, Bucaspor'dan Mehmet Batdal, Kayseri'den Ali Turan ve Altay'dan Musa Çağıran'ı kadrosuna katan Galatasaray'ın, Semih Şentürk ile anlaştığı iddia edildi. Sarı-kırmızılı yönetimin Semih ile ABD kampına gitmeden önce görüştüğü bildirildi. Fenerbahçe ile bağlarını koparan milli futbolcunun bu haberi de ilk olarak babası Sabit Şentürk ile paylaştığı kaydedildi.

Galatasaraylı olan baba Şentürk'e Semih'in telefonda, "Galatasaray ile anlaştım baba. Bu haberi ilk olarak sana vereyim. Artık senin takımına geliyorum" dediği öğrenildi.

AVUKAT ÇİLEK: AY SONU İTİBARİYLE F.BAHÇE YOK

Bu arada Semih'in avukatı Şenol Çilek, golcü futbolcunun Mayıs sonu itibariyle sarı- lacivertli kulüple ilişkisinin kalmayacağını söyledi. Şenol Çilek, yaptığı açıklamada "Semih Şentürk'ün Fenerbahçe Kulübü ile ay sonu itibariyle ilişkisi kalmayacak. Serbest bir futbolcu olarak ya yurt içinde bir takıma gidecek ya da yurt dışında. Fenerbahçe Kulübü'nün bize bir sorun çıkaracağını düşünmüyoruz. Fenerbahçe opsiyonda ısrar ederse, hukuki olarak gereğini yaparız. Her şey lehimize" ifadelerini kullandı.

Bilindiği gibi sezonun en kritik maçlarında bile kulübede oturan Semih ile Fenerbahçe arasındaki ipler devre arasında kopmuştu.

SADECE MİLLİ FORMALI

Halen Milli Takımla, Amerika Birleşik Devletleri'nde turnede olan golcü oyuncu kişisel web sitesinde bulunan multimedya bölümünde Fenerbahçe formalı resimlerinin tamamını yayından kaldırdı. Semih sadece kendine ait sitenin ana sayfasında bir kaç tane Sarı-Lacivertli formalı resmini bıraktı. Ancak bu resimleri de tıklayanların karşısına sadece milli formalı fotoğraflar çıkıyor.

Semih, sadece Milli Takım forması ile çekilen resimleri sitenin galeri bölümüne koyarken, bu olay 'Semih kafasında Fenerbahçe'yi tamamen bitirdi. Artık bu dakikadan sonra Sarı-Lacivertli kulüpte kalmayacağını göstermiş oldu'' şeklinde yorumlandı.

Bilindiği gibi Fenerbahçe Yönetimi ile Semih arasına 'Sözleşmedeki opsiyon maddesi'' nedeniyle karakedi girmiş, golcü oyuncu kulübü TFF'ye şikayet ettiği için yönetim tarafından aforoz edilmişti.

2. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

gözi aydın:D

3. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

fenevbahçede futbolcu kalmayacak herhalde :D

4. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

yeni kadro kurulaçak ondan gönderiyolar

5. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

semihin fenerde kalması hata olurdu zaten harcayacaklardı iyici adamı..

Sayfayı Paylaş