POSTA BONCUGU

Konusu 'Künye ve Kayıt Sistemi' forumundadır ve murat kaymak tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. murat kaymak

murat kaymak New Member Üye

Arkadaşlar acaba 2009 posta boncugu çıktımı çıktı ise bu sene hangi renk oldu bılenınız varsa bılgı verise sevınırım.selamlar saygılar MURAT........

2. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

murat bey banada lazım bulursam haber veririm benden önce bulursan sende bana haber et

3. murat kaymak

Geçen gece bızım burada mezatta bı arkadaşın elınde gördüm ama bana çok acayıp geldi nasıl dıyeyım yuvarlak degılde yumurta şeklinde ve yanına hanı yarışlarda çip takmak için delıklıydı bunlarve rengide yeşil idi hanı 2005 posta boncugu yeşilinden ama tahmınım bu özel yapım hakıkı posta boncugu degil galıba tam ögreneyim haber ederim yene selamlar.

4. AHMET ESEN

tamam teşekkürler

5. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

bu yılınkini mor diye biliyorum ama siz yinede posta guvercinleri sitelerine bakın

6. murat kaymak

arkadaşlar ögrendigim kadarı ile bu sene yani 2009 posta boncugu yeşil aynı 2005 boncuklarının renginde herkese yavrulara takmak nasip olsun bol yavrulu sezonlar.MURAT... :mrgreen:

7. AHMET ESEN

Murat bey nerden tedarik edebilecegimiz hakkında bir bilğiniz varmı eskişehirde bulmak imkansız gibi bişey. :)

8. murat kaymak

benım bi arkadaşım var ıstanbulda bu işi yapıyo ,hem ısımlı hem normal her çeşit boncuk yapıp kargo ıle yolluyo.ben dahi isimli olarak tam 100 adet yaptırdım ısımlı boncuklar özel yapım oldugu için bayagı çeşidi var hemen hemen her renk yapıyo plastık olanları ben 50 tane 30 ytl ye yaptırdım diger hani postalara takılıyo ya dışı cam onların 50 tanesı 35 ytl ye yapıyor bende telefonu ve msn adresi var lazım olan arkadaşlara verebılırım.

9. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

bilgilerini paylaştıgın ıcın saol abi..

10. CEVDET POLAT

CEVDET POLAT New Member

Beyler yanılmıyorsam bu seneki posta künyeleri yavruağzı.(turuncu).

11. hacibes

hacibes New Member Üye

insallah hersey gönlünüzce olur

12. müslüm

müslüm Member Üye

paylaşım için teşekkürler...

13. marco

marco New Member Üye

bu künyeleri derneğe kayıt olup ordan almıyormuyuz http://www.guvercinurfa.com/showthread.php?tid=1446 kendimiz yaptırıp takarsak ne anlamı oluyor ?

14. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

künyeler çok işe yarıyor o kusun size ait oldugunu biliyorsunuz ve çalınma yakalanma kaybolma durumlarında kuşun ayagında oldugundan kolay kolay kaybolmuyor size ulaşıyorlar

Sayfayı Paylaş