Podolski Kuba’yı ikna etmeye çalışıyor!

Konusu 'Spor genel' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 27 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Galatasaray, Dortmund'un sağ açığını Podolski ile ikna etmeye çalışıyor. Sarı-kırmızılılarla Alman kulübüyle kiralama konusunda anlaştı. 'Kuba lakaplı Blaszczykowski'ye de ilk teklifi menajeri aracılığıyla yapıldı.

Transfer çalışmalarında hız kesmeyen Galatasaray, listesindeki oyuncuları renklerine bağlamak için tüm kozlarını kullanıyor. Sağ açık için harekete geçen sarı-kırmızılı yönetim, geçen sezon Fiorentina’da kiralık olarak forma giyen ve alım opsiyonu kullanılmayan Jakub Blaszczykowski’yi, Borussia Dortmund’dan resmen istedi. ‘Kuba’ lakaplı Polonyalı futbolcuyu kiralamayı hedefleyen yönetim, yeni sezonda takımı gençleştirecek olan Almanlardan olumlu yanıt aldı.
    2.5 MİLYON EURO TEKLİF EDİLDİ

Maaş yükünden kurtulmak isteyen Dortmund, oyuncusunu Galatasaray’a bedelsiz kiralayacak. Blaszczykowski transferinde böylesine olmulu gelişmeler yaşanırken, sarı-kırmızılılar oyuncunun menajerine ilk teklifini yaptı. Yönetim, 2.5 milyon Euro’yu gözden çıkarırken, EURO 2016’da terk döken Kuba düşünmek için zaman istedi. Polonya asıllı Podolski, vatandaşı olan başarılı sağ kanat görüşerek, “Bize gel” diye telkinde bulundu. Transferde son durum EURO 2016 sonrasında belli olacak.
    AMKSPOR

Sayfayı Paylaş