Kuşlarım yumurtadan kalktılar...

Konusu 'Karşılaşılan Sorunlar' forumundadır ve ZEYNAL YÖRÜK tarafından 19 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

arkadaşlar 3 çift kusum aynı anda yawruların cıkmasına 3 gun kalasıya yumurtalardan kalktılar... kımse kuslara karısmıyor ve bakmıyorda. aksamdan aksama ben yemını suyunu werıyorum.. neden böle bısey oldu acaba ?_

2. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

zeynal neden oldugunu kestirmek zor hayvan bulundugu ortamda mutlu olmaya bilir ne bilim daha hayvanın kendince bi çok sebebi olabilir ama 3 çift birden kalktıysa günü geçmiş ve yavrular yumurta içinde ölmüş olabilir güvercinler yumurtadaki yavrunun yaşayıp yaşamadıgını bilirler tuhaf bi durum.

3. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

ağa bugun sana telefon actıgımdada sölemiştim. sorun hadı warsayalım kı benım kuslarda oolsun. bu durumu komsumada söleddım. ve oda bana bu cevabı werdı ; hadı senınkıler yıne daha yawrular cıkmadan kalkmışlar. benımkılerde yawrular 3 gundur yumurtadan cıkmısken tum kuslaarım yawrulara yem wermeyı kestıler. yawrular öldü dedi.

4. hasan63urfa

hasan63urfa New Member Üye

GÜNLERİ GEÇMİŞ OLABİLİR KARDEŞ GÜNLERİN DENK GETİRMEN LAZIM

5. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

aga gün farkı vardır veya günü gecirmişlerdir sanırım içinin boş oldugunu anladılar uzatmadan kalktılar kus milleti yapıyor çünkü

6. mehmet boran

mehmet boran Member

zeynel günü geçmiştir
    komşunun yavrularına gelince kuşlar yavrularda bi rahatsızlık hastalık belirtisi görürse yavrulara yem vermez bendede vardı angutum yuvasını dagıtmıştı bir yavrunun ayagı dışarıya dogru yatık kaldı diyer saglam yavruya bakarken diyerini aç bırakıyordu sonuş sakat yavru öldü kısacası kuşların işine akıl sır ermez

7. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Mehmet abi ayağı dışa dopru yatık kuşları yavru iken ayaklarını birbirine çok sıkmayacak şekilde bağlayın içe doğru yere basacak şekilde ayarlayın birazda ipi altan serbest bırakırsan mutlaka düzelecektir. İpi bez parçasından seçmeniz daha doğru.

Sayfayı Paylaş