karacil taklaci

Konusu 'Alım İlanları' forumundadır ve hacibes tarafından 26 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. hacibes

hacibes New Member Üye

ben bu irktan besledim fakat kumesime sansar girdigi icin bütün damari kaybettim oyunludur seferlidir elinde olan varsa almak istiyorum
    irtibat: <!-- e --><a href="mailto:eek:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
    cep tel : 0544 279 45 97

2. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

özcan denk düşerse haber ederım sana. bizim burda onlara kaplan deniliyor.

3. hacibes

hacibes New Member Üye

sagolasin zeynalcim

4. DarkStorm

DarkStorm New Member Üye

uzun zamandır 1 cıft dustu buralarada benım gordugum ılk seferınde alamamıstım gonlum kalmıstı sonunda nasıp oldu bana bır cıft bır daha denk gelırse senın ıcın alırım abı cıftlı

5. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

bunlardamı oyun kusu ilk defa görüyorum

6. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

çok cahilmişsin yaw fehmi sende ha :)

7. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

bunlar benım kusalrım oyunlu kuslardır saatlercede ucar dılar eskıden sımdı satıldı gıttı

8. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

paylaşım için tşkler güzel keşpir yapışanlar fehmiçimmmmmmmmmmmm

9. hacibes

hacibes New Member Üye

sagolasin ziya kardesim insallah denk gelir

10. hacibes

hacibes New Member Üye

hayret fehmi sen nasil bilmezsin senin gibi arastirici birisi sasirdim

evet haklisin zeynal valla cahilmis hehehe

evet uluhan kardesimin kuslari bu cok istedim onda iken ama mesafeden dolayi olmadi :( neyapalim kismet degilmis

dogan kardes sagolasin yorumun icin

11. uluhanmert

nette bır yerde bunlardan bır takım var ontepelısı 500 demıs vatandas bılgınıze

12. hacibes

hacibes New Member Üye

adresi yollarmisin uluhan bana resimleri varmi bakim bi 500 lük müymüs mü? msn acik su an benim ordan da verebilirsin

13. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

özcan ziya illahi bi kürenk veya miski dişi için beni bi arkdasın yanına yolladı warmı yok mu dıe. gitmişken kaplan warmı dıede baktım. yaw arkdaş böle şans yok. ıkı gün önce eşli olarak warmış ama adamın biri erkeğini tek almış. dişi tek wardı. eşli olmadıgı ıcın fıyat sorma gereksınımı bile duymadım. eyer çiftli gelirse bana sölicekler. olursa biz ayarlarız sana.

14. hacibes

hacibes New Member Üye

bende sans olsa zaten anamdan kiz dogardim :p hehehe tamam zeynal sagolasin

15. uluhanmert

kusalr bunlar
    <!-- m --><a class="postlink" href="http://intoko.kijiji.com.tr/c-Hayvanlar-Alemi-Kuecuekba-Kuemes-Hayvanlar-tak-m-kaplan-W0QQAdIdZ98697620">http://intoko.kijiji.com.tr/c-Hayvanlar ... dZ98697620</a><!-- m --> adresınden bak ıletısım ıcın

16. hacibes

hacibes New Member Üye

sence fiyati nasil uluhan bence ucmus guzele benziyor ama oynar gibi durmuyor kuslar sendekiler fotoraftan bile anlasiliyor oyun yapacagi ziyadakiler de öyle keza oynar gibi duruyor ama bunlar bilemedim

17. uluhanmert

vallahı ılk once arkadas fıyatta uçmus onu dıeyeyım bu kusun olsa en son 150 ytl olması lazım

yanı hadı kazık adam 200 olsun da 500 ytl az degıl bıde adama sorarlar sen hıç 500 ytl yı bır arada gordunmu dıye demı bu kusalr fazla etmez en fazla 200

18. hacibes

hacibes New Member Üye

ayni fikirdeyim uluhan :)

19. murat kaymak

murat kaymak New Member Üye

bencede fıyat bıraz abartılı ama arada saı kafalı mıskıler olmasın onlara demesın 500 ama çilliler ise bencede pahalı yenede alanada satanada hayırlı olsun

20. hacibes

hacibes New Member Üye

murat kardesim eyer onlar degilse bisi demem ama ciller ise bence bu sari kafalara o fiyata vere vere eli alismis 500 -600 - 700 yazmaya o yuzden o fiyati vermistir bunun elinde azman olsa da 400- 500 yazar bunun gibiler neyse birsey demeyim yinede kusun fiyatini sahibi belirler diyelim gecelim

Sayfayı Paylaş