izmirden bekir elmas beyin kuşları

Konusu 'Küme ve karışma kuşları' forumundadır ve DoganBeq tarafından 31 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. hacibes

hacibes New Member Üye

cil postalar guzelmis paylasim icin tesekkürler

2. müslüm

müslüm Member Üye

paylaşım için teşekkürler

3. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

güzel temenniniz için tşkler

4. müslüm

müslüm Member Üye

güzel askeriler gerçekten.kimdeyse tüyünce hayrını görsün

5. DoganBeq

RE: izmirden bekir elmas beyin kuşları yeni resimler

[​IMG][hr]
    [​IMG][hr]

6. şafrakaragöz_6363

şafrakaragöz_6363 Active Member Üye

Doğan bey ellerine emeğine ve yüreğine sağlık maşallah Bekir beyin biribirinden güzel postaları var allah nazardan saklasın hepsini tüyünce hayrını görsün sağlıklı günlerde sağlıklı yavrular almsı dileklerimle urfadan selamlarımla GALİP....

7. DoganBeq

galip kardeşim bekir de hemşerimizdir izmirde kendisi kalıyo sana kuş lazımsa sana izmirden yollar kendisi urfaya her ay illa bir bölük yolliyor

8. şafrakaragöz_6363

Doğan abi doğrudur filogüvercini sitesinde görmüşlüğüm var bizim Mustafa abimiz tarafından tanır beni allah razı olsun teklif için :) ihtiyacımız olursa araız kendisini bizlere biraz daha nefesli maratoncu özellikle de şafrayla keşpir posta kırması lazım ithal postalar bildiğin gibi pek kuşu bilmez ve kolay kolay lefe olsun karışmaya olsun alışmaz eğitimi de biraz mesledir :) yine de teşekkürler abi düşündüğün için selamalrımla GALİP....

9. DoganBeq

bekiri tanımana sevindim kardeşim iyi bir insan dır kendisi önümüzdeki sezon allah kısmet ederse bende karışma adayı olaçam bekir kardeşim karışma için idal kuş topluyo benim kılasım olan kırmaları ve keşpir postaları ondan alırım şimdilik kendimde üretime keşdim kırma posta için bakılm seneye nasıl bir bölük edeçem

10. şafrakaragöz_6363

allah utandırmasın abe bizler urfada karışma yapmadıktan sonra kuş beslemenin bi anlamı olurmu :) selamlarımla inşallah seneye güzel karışmacılar düzersin şimdiden başarılar

11. hacibes

hacibes New Member Üye

bastan 11 inci resime bayildim tam benim klasim dogan :D alirsan bana yolla onu :)

12. DoganBeq

siyah keşpirimi diyon özcan

13. enes yörük

enes yörük New Member Üye

maşallah güzel kuşlar. tüyünce hayrını gorun.

Sayfayı Paylaş