Gaziantepde çalınan kuşlar

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 10 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Sevgili arkadaşlar bilindigi üzere biz kuşçuların en büyük sorunu önce normal kediler,sonra iki ayaklı kediler yani hırsızlar.Ne yazikki dün akşam çok sevdigim bir abimizin yeğenininde kuşlarını çalmışlar.Çalınan kuşlar antepten çalınmış ve 2 haftada 15 tane kümesi boşaltmışlar ne yazikki...Sizlerden ricam biz güvercin severler olarak birbirimize bu konularda destek çıkmamız bilgimiz veya gördügümüz en ufak bir durumu birbirimize iletmemiz kimse başı ağrır diye korukmasın bugun başkasına yapılan yarın bize yapılabilir.Lütfen bir yerlerde çalınan kuşlar hakkında bilgi alırsanız bizlere iletiniz.Sonuçta emeklerimiz gidiyor.Geçen haftalardada abdullah çaycı kardeşimizinkini çaldılar henüz bişe çıkmadı ama el altından çalıntı oldugunu bile bile alan kendini çalıntı kuşa tamah ettiren arkadaşlar var.Urfa ve antepde Çalınan kuşların hepsi karışma kuşu iyi kuş içlerinde pek yok ve doğal olarak antep urfadan calındıgına göre maraş,osmaniye,iskenderun,hayat gibi illere gidecektir.Ordaki arkadaşlardan yardım bekliyoruz.Lütfen herhangi bir duyum alırsanız ulaşın msn adresim <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->'dur antep ve urfadaki kuşcu dostlarımıza bir nebzede olsa yardım edebiliriz inşallah.

Saygılarımla Fehmi ATEŞ

2. dj ceko

dj ceko New Member Üye

ilgi ve alakanız ıcın saolun fehmi bey. çok kişi kuş hırsızlı derdınden yanıyor zaten.

3. guvercinurfa

sizde sagolun inş bulunurlar

4. benenginnn

benenginnn New Member Üye

slm fehmi bey ben ceyhanlıyım,osmaniye yakın biz adana kusu besledigimiz için,urfa antep kuslarına cülük besletiriz,cülük mevsimi geliyo,osmaniyeden kus almak için saga sola haber verdim arkadasımın birisi osmaniyenin girisinde anteptan urfadasn calıntı kus getirip ciftini 20 milyona flan satıyomus diye duydum haberiniz olsun derim

5. guvercinurfa

teşekkürler engin bey igliniz için

Sayfayı Paylaş