güvercin urfa

Konusu 'Karşılaşılan Sorunlar' forumundadır ve emre12345 tarafından 16 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. emre12345

emre12345 Member Üye

orni tyson damla alman günde 1 damla 5 gün ver keser ama iyileşene kadarda verebilirsin 7 gün filan onu bulamazsan ornimix toz al 2 litreye 1 poşet 4 veya 5 gün uygulaman gerek. onuda bulamazsan ornitab hap var ondan al günde bir hap vereceksin oda 4 vereceksin. hipradoxsi damlada iyi geliyor günde 3 veya 4 damla vermen gerek. bunların hiç birini bulamazsan ecaneden monodoks al kapsuldur içini çıkar içindeki tozu sulandır sırınga ile kuşa ver yalnız bir hap bir kuşa çok gelebilir tozu az az ver mesela bir kapsul içindeki tozu 2 gün ver. ayrıca bu tedavi sürecinde kum tuz mineral vitamin kesinlikle verme çünkü ilaçların etkisini keser. ayrıca devamisin hap var veterinerlerde 12 tablettir bir hapı 8 böl günde 1 tanesini yuttur
    KARDEŞ BU İLAÇLAR KAÇ PARA YAZARSAN SEVİNİRİM :)

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

ornimix poşeti 6 lira
    ornitab 10 hap 10 lira
    ornityson 15 lira
    devamisin 12 lira
    hipradoxsi küçük şişe 10 lira
    monodoks 7 8 lira arası. yalnız bunlar urfa için geçerli sizde daha pahalı yada ucuz olabilir.

3. emre12345

emre12345 Member Üye

kardeş yada hiç ugraşmasammı kuşıu buldum zaten salıyım gitsin

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

kuşu salladınsa günahını napacaksın yazık kedi filan vurur parası bişe degil al bir ilac ver

Sayfayı Paylaş