Güven SANCAK/ Istanbul

Konusu 'Tanışma' forumundadır ve guvensancak tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. guvensancak

guvensancak New Member Üye

Herkese Merhaba ;

Kısaca kendimi tanıtarak başlamak istiyorum :

İstanbul , Mecidiyeköy 1967 doğumluyum ve hala aynı semtte, aynı arsada yaşamaktayım. Gözlerimi açtığım bahçeli evimizin yerinde artık apartman yapılmış olsa da, bu binanın terasında takla ırkı ile başlayan güvercin sevdama ,dönek kuşu ile devam ediyorum.

16 yıllık evli ve 13 yaşında bir çocuk babasıyım. Tekstil ile uğraşıyorum. Sık sık şehir ve yurt dışı seyahatleri yapıyorum. Şiir yazmak, fotoğraf çekmek ve ara sıra yürüyüş yapmak gibi zevklerim vardır.

Resimde Soldan Sağa ;
    Değerli Ustamız Atça'lı Mehmet Özmutlu, Tire'li Ali Bekillioğlu, Ben, Babam ve Aydın'lı Ahmet Dinçer.

Güven SANCAK
    17 Şubat 2009

2. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

güven bey aramıza hoş geldiniz inşallah güzel vakit geçirirsiniz..

3. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Güven abi seni aramızda görmek çok güzel bir duygu. inşallah burdada sizin sitenizdeki gibi güzel dostluklar kurarsınız. Dün Atilla abide üye oldu saolsun. Kendine ve kuşlarına çok iyi bak. görüşmek üzere.

4. guvensancak

Teşekkürler.

Burasının da ,iyi niyet ve güzel hedefler için yılmadan hep birlikte mücade edeceğimiz güzel bir platform olmasını dilerim.

İstanbul'dan tüm arkadaşlara ve sitenizin üyelerine sevgi ve saygılar

5. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

güven bey aramıza hoşgeldiniz hoş vakit geçirmenizi temeni ederim

6. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Güven bey aramıza hoşgeldiniz.Bende sizin gibi şiire ve güvercine gönül vermiş biriyim.Umarım forumda güzelce vakit geçirirsiniz.

7. CEVDET POLAT

CEVDET POLAT New Member

Güven bey aramıza hoş geldiniz iyi vakitler geçirmeniz dileklerimle.

8. hacibes

hacibes New Member Üye

guven bey aramiza hosgeldiniz sizin gibi degerli üstadlarimizi görmektek mutluluk duyariz HOSCA VE DOSTCAKALİN

9. guvensancak

Tüm dostlara teşekkürler.

Güvercin vesilesi ile Türkiye'mizin, hatta dünyanın dört bir yanından birbirlerimizi tanıyoruz.

Sanal olarak başlayan bu güzel dostlukların, gerçek buluşmalara da vesile olmasını ümit ediyor ve sizleri İstanbul'a , Bursa' ya davet ediyoruz.

İlk fırsatta , bizler de sizleri ziyaret etmeyi ve dünya gözüyle dostluklarımızı pekiştirmeyi ümit ediyoruz.

Sevgi ve saygılar

10. arna74

arna74 New Member Üye

güven bey sitemize hoş geldiniz.

11. guvensancak

Herkese Merhabalar ;

Hepinize sıcak karşılamanız için ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum.

Sizleri İstanbullu bir güvercinsever ve bir TDIK ve TGF üyesi olarak her daim desteklediğimizi, birlik ve beraberliğimizi örnek seviyeye getirmek için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isterim.

Bu vesile ile ilk adımları atılmakta olan;

ADANA Dalıcı Irklar Komitesinden haberdar etmek istiyorum.

Bu ırka gönül vermiş, ırkın özelliklerini derleyebilecek, tüzük haline getirebilecek tüm yetiştiricileri bir çatı altına toplayacak komite için başvurular başlamıştır. Her ilden hatta yurt dışından başvuru yapılabilir. Amaç, ırkımıza sahip çıkmak ve artık kulaktan dolma bilgiler yerine gerçek özelliklerini bilip, Adana ırkına sahip çıkmaktır.

Bunu isterseniz, sitenizde bir duyuru olarak ta yayınlayabilir ve ilgilenenleri <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> adresine yönlendirebililirsiniz
    .

İstanbul'dan sevgi ve saygılarımla

12. said_44

said_44 New Member Üye

aramıza hoş geldınız.

13. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

Güven Bey aramıza hoşgeldiniz...

14. p a r s

p a r s New Member Üye

hoşgeldiniz :)

Sayfayı Paylaş