Fortis Türkiye Kupası Fenerbahçe: 3 Eskişehirspor: 0

Konusu 'Spor genel' forumundadır ve ZEYNAL YÖRÜK tarafından 18 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Fenerbahçe: 3 Eskişehirspor: 0

Fortis Türkiye Kupası D Grubu son maçında Fenerbahçe, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Eskişehirspor'u konuk etti.

Eskişehir'i; 28. dakikada Alex, 52. dakikada Deivid ve 87. dakikada Roberto Carlos'un golleri ile yenen Fenerbahçe sahadan 3-0'lık galibiyetle ayrıldı ve puanını 12'ye çıkararak çeyrek finale yükseldi.

Eskişehirspor'da Emre Özkan 26. dakikada gördüğü kırmızı kartla takımını 10 kişi bıraktı.

2. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

yazık olmus eskısehırspor a

3. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

keske fener yenilseydi:D ezikler zaten

4. uluhanmert

buna gulunur :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

5. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

fehmi ezikler deil EZİKBAHÇE :) bu konuyu asıl siz yarın görün :) walla ahmet konuyu silebilir şimdiden yazabıldıgınız kadar yazın :) ahmet FANATİK eskişehirsporlu ya :) doldurun yazıları :)

6. uluhanmert

madem ahmedı dusunuyon ne dıye eklıyorsun :D zaten ben sahsen fenerı sevmem ben besıktaslıyım

7. hacibes

hacibes New Member Üye

birsey derdim de neyse ben fenerbahceliyim belirtmek istedim

8. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

özcan sendemi ezikbahçelisin :)

9. hacibes

hacibes New Member Üye

o senin görüsün

10. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

LİĞ MAÇINDA ELİMİZDEN NE ŞEKİLDE KURTULDUKLARINI TÜRKİYE BİLİYO BİZ BU MAÇA YEDEK KODRAYLA ÇIKTIK HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL ONLAR Bİ 25 YIL DAHA KUPA GÖREMEZ :D ESKİŞEHİRDE NE HALE DÜŞTÜLER ORTADA :lol: :lol:

11. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

NEDEN SİLECEMKİ AMA DİKKAT ET GALATASARAY YENİLMESİN HARCARIM SENİ :lol: :lol:

12. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

hepmiz kardeşiz bu öfke niye kıskananlar çatlasın :lol:

13. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

bencede doğan hepımız kardeşiz. bu ne şiddet celal beeeee. ha bana sorarsan eyer ben eskısehırın yenmesını ısterdım. ama gel görki yenıldıler..

14. uluhanmert

gelin besıktaslı olalım herkes kardes olsun sorun kalksın bakın bızım çarsımız da var :D

Sayfayı Paylaş