Fethiye'den saygı ve selamlar.

Konusu 'Tanışma' forumundadır ve harala79 tarafından 11 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. harala79

harala79 New Member Üye

Merhabalar Fethiye'de ikamet etmekteyim.Emekli Astsubayım,Uzun yıllardır ötücü kafes kuşubesliyorum.Saka-Flurya kanarya ve diğerleri.Arada bahçeye güvercin almışlığım var.Kuveyt kaplama ,Şebap kürenk besledim.Fakat şu an özellikle İspir ve kara müsevvet,kara nakışlı ,Karanfilli filo ırklarına aşırı ilgi duymaktayım.Şimdilik araştırma aşamasındayım umarım yakında bir takım İSPİR sahibi olabilirim.Tüm dostlara ve siteye emeği geçenlere saygılarımla.

Kaan46 ve guvercinurfa bunu beğendi.
  2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Aramıza hoşgeldiniz tüm kuşlar hakkında size bilgi veririm bazı kuşların piyasası şuan çok yüksek net ortamından alırken dikkat ediniz lütfen.

3. harala79

harala79 New Member Üye

Fehmi bey ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.Kuşçuluğa nerdeyse ilk okulda başladığım için ne demek istediğinizi çok çok iyi anlıyorum.Uyarınız için ayrıca teşekkür ediyorum.O sebeple öncelikle ırk standartlarını çok iyi anlayıp ona göre devam etmek istiyorum ,saygı ve selamlar ile.

4. fener63

fener63 Member Üye

Aramıza hoş geldin komutanım elimizden ne geliyorsa size yardım ederiz sorun yeter

5. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Ben teşekkür ederim ne sormak istiyorsan konu aç yada özel mesaj gönder yardımcı oluruz elimizden geldiğince abi

6. harala79

harala79 New Member Üye

Tekrar teşekkür ederim dostlar ,Fethiyeye yolunuz düşerse kapım her zaman açık...

guvercinurfa bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş