Fenerbahçe'nin Ocak bombası Belhanda

Konusu 'Spor genel' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 5 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Yönetim Brezilyalı futbolcuyu gözden çıkardı. 10 numara pozisyonu için 2 isim ön plana çıktı. Advocaat'la görüşen Başkan Yıldırım, Belhanda ve Valbuena'dan birini bu kez kesin bitirecek...Fenerbahçe' nin 10 numara aşkı hiç bitmiyor... Sarı- Lacivertli yönetim transferin son gününe kadar peşinden koştuğu Mathieu Valbuena ve Younes Belhanda'yı tüm girişimlerine kadar kadroya katamamıştı. Teknik Direktör Divk Adcovaat'la görüşen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Hollandalı hocaya Ocak ayında 10 numara pozisyonunda bir oyuncu alacağına söz verdi. İsimleri masaya yatıran Yıldırım'ın Mathieu Valbuena ve Belhanda için Advocaat'tan da onay aldığı ortaya çıktı. Lyon'da forma giyen Valbuena'yı bitirmeye çok yaklaşan yönetim tüm çabalara rağmen bu transferi gerçekleştirememişti. Younes Belhanda ise 2 sezondur gündemde olmasına rağmen son anda bir pürüz çıkmıştı.

BELHANDA ŞİMDİLİK BİR ADIM ÖNDE

Bu kez iki isimden birini mutlaka takıma katmak isteyen Başkan Aziz Yıldırım'ın 10 numara için kardeşi Ali Yıldırım'ı bir kez daha görevlendirdiği ortaya çıktı. Ocak ayına 4 ay gibi bir süre olmasına rağmen çalışmalara şimdiden başlayan Yıldırım'ın iki oyuncunun menajeriyle bir görüşme gerçekleştirmesi bekleniyor. Fenerbahçe'nin 2 isimden birini bonservisiyle almak istediği öne sürüldü. Belhanda'nın 26 yaşında olması nedeniyle ilk tercih olduğu belirlendi.

MYNET

Sayfayı Paylaş