FENER 3 - 1 GALATASARAY

Konusu 'Spor genel' forumundadır ve hacibes tarafından 26 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. hacibes

hacibes New Member Üye

dünkü derbide fenerbahce galatasarayi her zamanki gibi ezdi gecti :)
    [​IMG][hr]

2. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

Üzülerek belirtmek isterimki galatasaray'ın yenilmesi çok morelim bozuldu bir Beşiktaş'lı olarak... maç öncesi arkadaşlar arasında konuşuyorduk ben maçı izlemedim o saatte calışıyorum çünkü ama maçta kırmızı kart olur dedim ofsayttan gol verir dedim kısaca olaylı bir maçın gececegini söyledim dediğim gibide oldu...Sağlık olsun ;)

3. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

fener bahçeli olarak bu macı hakem adilce mati bitirdi kirmizi kart olayi dogrudur ha bu arada zeynel efendi nerede acabaa fehmi bey sende:D

4. serhanbelli

valla ben maçı izlemedim yukardada belirttim sadece maç öncesi ufak bir tahminde bulundum oda tuttu :) zeynel ile fehmi cimbomlu herhalde ...

5. hacibes

hacibes New Member Üye

dogan fehmiyi bilmem ama zeynala aci patladi bu mac kalkmis benimle idda ya giriyor bir cift malatyasini kaptim zeynalin kacari yok basina kalkar dururum :) galatasaray gibi bir takiminla iddaya mi girilir hehhehehe :)

6. serhanbelli

özcan maç bitti gitti ama sen karlı cıktın bu işten :)

7. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

fenerin neyse. o hakemin ta onuda neyse en iyisi susayım beleşcilige iyi alıştı fener bok gibi oynadılar yinede kazandılar:D

8. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

oho özcan biz sadece iyi günde deil her zman CİMBOMLUYUZ. ha iddaya gelince ben o konuşmaları senle ayık deilken yapmışımdır çünki hiçç hatırlamıyom. aşk acısı çekiyodum die kafa bi milyon oldugu için kıme ne dedıgımı hatrlamıyom. YENSEKTE YENİLSEKTE HER ZAMAN CİMBOM

9. hacibes

hacibes New Member Üye

neyse zeynalcim hediyem olsun madem o malatyalar sana nede olsa 10 senedir yikamiyorsunuz bir dahaki derbide alirim baska kusunu :) alistik artik galatayi yenmeye :D

10. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

hayırdır zeynel macdan sonra hatılarlarmı sardı 3-1 YANINI:))))

11. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

DOĞAN BENCE SUS.. YOKSA ELİME GEÇTİĞİN YERDE SENİ KESERİM :)

12. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Fener alışkın 3'ün 1'ini almaya. Yine değişmedi durum. :D

13. hacibes

hacibes New Member Üye

supervisor dikkatini cekerim fener 3 aldi galata 1 ücün birini kim almis oluyor :D :D

FENERLİYSEN NE MUTLU SANA DEGİLSEN İTAAT ET ONA

14. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

ula özcan bi hüssss loooooooooooooo... ne fener olsun ne adı olsun.... tamam yendi a..... biz sizi yenemiyoz siz avrupalıları yenemıyonuz aramızdakı fark. bizde uefa kupası war sızınkını ben goremıyorum ??? yok halen konuşuyosan bu videoyu bi kere izle ve dikkatlice dinle derim.... http://www.facebook.com/home.php?#/video/video.php?v=139849414846

15. hacibes

hacibes New Member Üye

ne guzel demissin sekerim siz dunyayi yenin gelin bizi ugrastirmayin gelin karsimiza sizi yeniverelim olsun bitsin kisa yoldan SAMPİYON FENER biz siz gibi amele takimmiyiz :D:D

Sayfayı Paylaş