damcı kuş

Konusu 'Karşılaşılan Sorunlar' forumundadır ve emre12345 tarafından 7 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. emre12345

emre12345 Member Üye

selam arkadaşlar benim 1 çift şekerim vardı kuşlar kendini karşı dama atıodu dam bizim çatıyla aynı boyda.
    sonra bunların yanına kuş aldım onlarıda çatıya alılştırdılar sonra kuşları taa uzak yerden atıorum 5 dk uçup tekrar çatıya iniolar bunlara orayı unutturmak için ne yapmam lazım kümestenmi çıkarmıyım ne yapıyım kafayı yicem nolur yardım?

2. sabani07

sabani07 Member Üye

aynı sorun bendede var yanlız kücük bir yöntem var gibi havada fazla kalan kuşunu ac ucur tek tek ucurup indirmeyi dene toplu ucurursn kuşlarını dama atarlar bitansi attımı ucan kus dahi olsa atıyor 2ci yöntemde o dama poset gibi bişeyler bagla

3. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

beslediğiniz ırk taklacı sınıfı oldugundan pek bişe diyemyorum ama ham ve tok kuş uçmaz ufak antremanlarla uçuracaksın şabanla eski yazışmalarımızı oku istersen sitede var şimdi şaban aç ucuruyor ufak ufak sıkmadan ucuruyor zamanla randumana sokacaktır. varsa imkanın o indikleri dama korkacakları poşet bez filan bagla bayrak gibi

Sayfayı Paylaş