DÜNYANIN EN BÜYÜK KÖPEĞİ

Konusu 'Fotoğraf arşivi' forumundadır ve AHMET ESEN tarafından 9 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

İngiltere'deki Samson isimli 1,97 cm boyu ve 113 kilosuyla dünyanın en büyük köpeği görenleri hayrete düşürüyor.

Köpeğin sahibi Woods, Samson'u özel bir beslenme uygulaması yapmadıklarını ancak her ne kadar görenleri şaşırtsa da kendileri için onun sıradan bir köpek olduğunu söyledi. Köpeklerinin aylık yemek masrafının 100 euro olduğunu belirten Woods, masrafı ne kadar ağır olursa olsun köpeklerini asla satmayacaklarını belirtti.
    Woods, Samson'un çok sağlıklı bir köpek olduğunu ve günde 5 kez yürüyüşe çıktığını açıklarken tek sorunun Samson' un yüksek sesle horuldaması olduğunu ifade etti. İngiltere'deki Samson'un dünyanın en şişman, en uzun ve en büyük patili köpeği olmasına rağmen, Guinness Rekorlar kitabından en büyük ve en ağır köpek kategorileri çıkartıldığı için Samson dünyanın en büyük köpeği ünvanını alamadığını da sözlerine ekledi.

2. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

abicim sırtına bin gez :) ellerine sağlık ahmet. hanı kangallar neysede. bu ne beeee öküz gibi :)

3. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

waşşş bu ne baboşşşş bunu gören yedi mahelle öteden geçer vallah

4. AHMET ESEN

:lol: :lol: korma dogan ısırmaz :lol: :lol:

5. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

ısırmaz ham ederrrrrr :)

6. mirocu sercan

mirocu sercan New Member Üye

yuhh buu nee boylee yaaa :D:D

7. AHMET ESEN

köpecik :lol:

8. DarkStorm

DarkStorm New Member Üye

Zeynal bu senı bır lomada yer yav :lol: :lol: :lol: paylaşım ıcın tskler ahmet

9. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

wallah yer

10. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

haha benim kangaldan daha byük:D saol ahmet

11. ümit

ümit New Member Üye

hey masallah :eek:

12. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

zıya senı yesın :) ben daha ewlenecem laaa bana bıse olmasın :)

13. DarkStorm

DarkStorm New Member Üye

uke asıl benı yemesın :D :D Ben yenı evlendım sen daha evlenmedın yav hele dur ıkımızıde yemesın sımdılık fehmı yeter ona :lol: :lol:

Sayfayı Paylaş